reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

tak tak malz bedzie tak jak i wczoraj na wizycie.
Cudowni mężowie, ze mną też dziś jedzie. Zawsze jest na wizytach. Boje się okropnie. Ale jak będzie wszystko dobrze to uwaga. Jedziemy na wycieczkę do Zakopanego w czwartek ;)

Mąż ostatnio na wizycie pytał czy samolotem mogę latać to Pani doktor mówi pewnie do 30 tc. Ale się na niego złościłam za to pytanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cudownie mężowie, ze mną też dziś jedzie. Zawsze jest na wizytach. Boje się okropnie. Ale jak będzie wszystko dobrze to uwaga. Jedziemy na wycieczkę do Zakopanego w czwartek ;)

Mąż ostatnio na wizycie pytał czy samolotem mogę latać to Pani doktor mówi pewnie do 30 tc. Ale się na niego złościłam za to pytanie.
o a ja mam narazie zabronione latanie samolotem :( musialam odwolac podroz sluzbowa w nastepnym tygodniu do Holandii...
 
To jak to jest z tym lataniem? Można jeśli nie ma niepokojących objawów i ciąża nie jest zagrożona? Czy pierwszy trymestr lepiej odpuszczać?
Można do 30 tc jeżeli ciąża nie jest zagrożona. ;) aczkolwiek ja odpuszczam. Wolę dmuchać na zimne i jeżeli wczorajsze plamienie to krwiaczek. Zadowolę się zakopanym ;)
 
To jak to jest z tym lataniem? Można jeśli nie ma niepokojących objawów i ciąża nie jest zagrożona? Czy pierwszy trymestr lepiej odpuszczać?

Moja ginka uważa, że jeśli nie jest to absolutnie niezbędne i nie zależy od tego los świata to lepiej nie😂
Ja w dodatku mam złe wspomnienia bo właśnie pierwszą ciążę straciłam na wakacjach w Turcji i oczywiście wiem, że to nie przez latanie, ale sam fakt że mnie ostrzegała, ze byłam tyle tys km od domu, bez lekarza, sama w pierwszej ciąży sprawiły, że mam traumę i na przykład jak 2 lata temu lecieliśmy do Grecji to już 2 msc wcześniej przerwaliśmy starania żebym na pewno nie była w ciąży 😂😅
 
reklama
a w sumie sprawdziłam z ciekawości ten chiński kalendarz płci i wyszła mi dziewczynka 😂😂🥸😍
Dziwne te horoskopy chińskie, są strony na których wpisuje się daty i mi wychodzi chłopak a jak oglądam wszystkie tabelki i na jednej wpisywanej stronie wychodzą dziewczynki , nie wiem którym mam wierzyć 😂😂
 
Do góry