reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
jesteśmy po północy, więc równo 10+0


i pewnie będzie tak, że te które miały smaka na lody, urodzą dziewczyny, a te co na frytki to chłopaków. Zapytacie skąd wiem? Już tłumacze - bo ja miałam smaka na loda badum tss

Ogólnie jak poczytałam o Waszych lodach, świderkach, posypkach, Dżizas, to postanowiłam, że jutro jadę do Międzyzdrojów na Bubble waffle. No nie odpuszczę
To ja będę miała drugiego chlopa bo wczoraj zjadłam fryty i nie wiedziałam co się tu wyprawia🤣
 
Seriously??? Ja cię...no nic, w czwartek mam lekarzy to się dowiem wszystkiego.
Pogubiłam się w liczeniu tygodni ciąży. W sensie czaję o co chodzi, ale jedne aplikacje pokazują zaczęty tydzień, a inny skończony. Mam teraz 8+1 i na preglife mam 9 tydzień, a na innych 8.
Nifty od 10 tygodnia czyli raczej 10+ niż 9+?
Wystarczy nawet małe przekroczenie na jednym z punktów a już traktują jak cukrzyce ciążowa niestety. Naczco do 92 jest ok już 93 nie. Po godzinie przy cukrzycy mogłam mieć cukry do 140 - nie pamiętam jak przy samym badaniu by jeszcze przeszło.
 
Mi wyszło z chińskiego kalendarza, ze będzie chłopiec, meh
A tak bardzo bym chciała dziewczynkę! U męża w rodzinie rodzą się sami chłopcy, on ma 2 braci, a jedyny brat, który ma dzieci ma tez 3 synów. Znowu u mnie w rodzinie prawie same dziewczynki 😂 Dodatkowo nie mam pomysłu zupełnie na imię, za to dla dziewczynki mam dwa typy już od lat i są zaakceptowane przez męża :)
 
Wiecie może do jakiego czasu pojawia się w systemie l4? Na IKP nie ma a dodatkowo czytałam ze można sprawdzić na pue ZUS ale zabijcie mnie nie wiem gdzie znaleźć tą zakładkę 😞 chcę poinformować pracodawcę o ciąży i myśle czy poczekać jeszcze na informacje ze jest z kodem B czy jednak nie czekać, zanim to trafi do kadr troszkę minie..
 
Magko dziewczyny co robicie na mdlosci ? Az mnie wrwie :( pierwszy dzien a juz mam dosyc. Pospalam jeszcze chwile myslalam ze przejdzie a tu dupa.
 
reklama
Magko dziewczyny co robicie na mdlosci ? Az mnie wrwie :( pierwszy dzien a juz mam dosyc. Pospalam jeszcze chwile myslalam ze przejdzie a tu dupa.
Ponoć imbir bardzo pomaga na mdłości. Picie naparu albo nawet żucie surowego. Mi na szczęście albo póki co mdłości nie dokuczają, wiec niestety nie jest ta teoria poparta osobistym doświadczeniem.
 
Do góry