reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ale przecież nikt nie zabrania mówić ani się dzielić. Dziewczyna wycofuje SIEBIE i zostawia miejsce na te emocje, których sama nie jest w stanie udźwignąć.

Wykażmy empatię i zrozumienie - nie każdy ma w sobie na to sile. A dopóki nie zamyka buzi innym, tylko sam się wycofuje to naprawdę jest okej by zaopiekować się sobą.

Nie mam problemu z tym, że ktoś potrzebuje odpocząć. Mam problem z komunikatem przekazanym tak by o ten odpoczynek obwinić tych, którzy śmieli powiedzieć, że ich ciążę nie były usłane różami, a wszystkie dzieci rodzą się tłuściutkie i różowe.
Tak to boli kiedy po takich historiach dostaje się w pysk, że komuś jest za smutno to czytać i potrzeba pozytywnego nastawienia a nie negatywnego.
Dla mnie to nie było nastawianie kogokolwiek negatywnie tylko zwykła wymiana doświadczeń zresztą w nawiązaniu do wizyt na usg a nie z potrzeby poużalania się jak to na pewno będzie źle.
No nie zamierzam udawać, że nie widzę tego tonu jak widzę.
Ale skończmy już ten temat. Oby nigdy na tym wątku nie musiał wrócić, tego nam wszystkim życzę.
 
reklama
Ale fajne, mam wrażenie że nie wszystkie posty widzę bo to mi umknęło. Dziś mam 10% zagrożenia poronieniem, to już nie 65 jak w przypadku 40 ++😉

Bardzo współczuję trudnych doświadczeń około poronieniowych, że tak ujmę. Ja trafiłam w nocy, w covidowym czasie na młodą lekarkę bardzo empatyczną, współczujący cały personel mimo mojego wieku i stanu dzieci. Także miałam łyżeczkowanie w znieczuleniu ogólnym więc wspomnień żadnych.
Zresztą im starsza byłam i z każdą ciążą inne podejście, z wiekiem więcej szacunku. Zero głupich tekstów jak np przy 1 ciąży czy karmieniu czy porodzie 😉

Jeszcze nie, ale wcześniej owszem. Osobiście lubię oyakate 🤪

A żywieniowe ulubione 😁

I doczytałam.
No właśnie wrzuciłam to wam, bo to jest mega fajne - to cały model statystyczny (można nawet przeczytać w jaki sposób jest zbudowany) :)
 
No właśnie wrzuciłam to wam, bo to jest mega fajne - to cały model statystyczny (można nawet przeczytać w jaki sposób jest zbudowany) :)
Bardzo to fajne, doczytałam o tym modelu i mnie tam uspokaja.
Mam już 98% szans na powodzenie, to naprawdę dobry wynik, zadowalający moją niespokojną głowę.
 
reklama
Do góry