reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny...
Wczoraj zrobiłam test. Dwie kreski. Ale to już tylko na potwierdzenie, bo okres spóźniał się o tydzień.
Trochę się boję jak się wszystko poukłada, bo nie planowaliśmy kolejnego dziecka (mamy już córkę prawie 12 lat i syna 8,5). Poza tym wiek też już robi swoje. Czy są tu oprócz mnie dziewczyny 40+?
Hej, witamy na pokładzie :) Jest nas całkiem sporo tutaj 40+. Również mam 12 letnią córkę :)
Mam to samo, choć musze przyznać, że jednak u mnie zawsze jakiś objaw póki co czuję... ale i tak sprawdzam 🙈..
niby nie jest wyznacznik, ale ja mam traumę po poronieniu (wtedy najpierw objawy zniknely 😕).
Dobrą metodą u mnie jest sprawdzanie temperatury- moja podstawowa to ok.36.2, a w ciąży mam od 36.8-37.2. Od razu się uspokajam, że hormony pracują 🤪
Wy niektóre, biedne plamicie- współczuję bo to na pewno stres 💔 .
Mam jednak pytanie o śluz 🧐. Kurcze ja mam go od kilka dni tak dużo, ze chyba powinnam nosić wkładki 🙄. Nie pachnie brzydko, krem nivea taki, prawie zawsze biały... macie też tak? 🙈 Wcześniej niby też było więcej, ale teraz to czasem biegam sprawdzić czy nie plamię krwią, bo tak mokro 🙄
Również mam dużo śluzu, białego. Wkładek nie nosimy, to złoooo :D



Cycki ćmią, ale już tak nie bolą bardzo. Nie mam kompletnie apetytu, kompletnie :( Wczoraj mąż mi przywiózł pojemniczek żurku (zjadłam pół) i rosół. Wzięłam to dziś do pracy.
Chyba dziś nastawię swój gar rosołu i na zmianę z czerwonym barszczem będę chyba szamać. Nie wiem co robić. A teraz idę się trochę pozginać nad sedesem
team america vomit GIF
 
reklama
A propo biustu mnie do samego początku piersi prawie nie bolą. Są duże (ale zawsze takie miałam), tyle że bardziej obfite ale miękkie. ;P
Najczęściej bolą mnie jajniki. Wczoraj bardzo bolało mnie podbrzusze, trochę jak na okres i miałam to leciutkie plamienie dosłownie na papierze, wkładka czyściutka.

Wystraszyłyście mnie brakiem objawów oraz poronieniem bo ja dziś od rana spokój. Tylko lekkie mdłości oraz pobolewanie podbrzusza.

Ile stresu pochłania ta ciąża. Nie wiem czy do kolejnej wizyty nie zniknę na trochę z forum. Mega się stresuje czytając o poronieniach.
 
Ja dziś rano byłam na badaniach z krwi więc niecierpliwie czekam na wyniki.
Poronienia też bardzo się bałam, szczególnie do pierwszego usg bo prawie nic nie czułam - brak objawów, jeszcze dość niska beta. Teraz nadal się boję ale już nie tak przeraźliwie jak na samym początku. Albo po prostu staram się w ogóle o tym nie myśleć.
Teraz tych objawów jest coraz więcej więc stąd może względnie trochę większy spokój, że wszystko tam idzie zgodnie z planem ☺️
Cycki u mnie to jest jakiś koszmar... Boli najmniejszy dotyk, mam nadzieję, że ten objaw jak najszybciej ustąpi...
 
Cześć dziewczyny...
Wczoraj zrobiłam test. Dwie kreski. Ale to już tylko na potwierdzenie, bo okres spóźniał się o tydzień.
Trochę się boję jak się wszystko poukłada, bo nie planowaliśmy kolejnego dziecka (mamy już córkę prawie 12 lat i syna 8,5). Poza tym wiek też już robi swoje. Czy są tu oprócz mnie dziewczyny 40+?
Hej witaj, ja jestem 40+ i póki co jestem jeszcze tu 🙂
Dziewczyny nie panikujcie tak z tymi objawami. Wiem że łatwo się mówi, ale każda ciąża inna. Ja wam powiem, że jeśli chodzi o mdłości np. to u mnie były złym znakiem. Obie ciążę, z których mam dzieci były bez mdłości, a gdy miałam mdłości, to był biochem. Teraz jedynym moim objawem jest brak miesiączki. U mnie to jest 5+0

Ja nie mam i nie miałam objawów w żadnej z ciąż typu wymioty mdlosci itp, na tę chwilę objawy grypy czyli ból mięśni, kości, głowy 😉

Jestem po badaniu progesteronu jak mój pan doktor przykazał, czekam na wynik.

Wiem, że przeżywam, ale samopoczucie wczoraj i po tamtej pierwszej wizycie usg, a dziś diametralne 💪 jestem pełna nadziei i mam zamiar być jak najdłużej 💖

Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Do góry