reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry po świętach :) Jakoś zleciało, raz lepiej, raz gorzej. Nikt nic nie wie u nas, postanowione, że dopiero po prenatalnych. Cycki ćmią , czasami mnie zemdli, brak totalnie apetytu. Robiłam dziś badania, wyniki po 15. Ciekawi mnie glukoza.
 
Ja już po, niestety wieści nie są pozytywne, serce jest i bije, jednak za wolno 😢 za tydzień mam kolejne usg, ciąża młodsza o tydzień minimum, bo zarodek mimo, że jest ma 3 mm a wg OM to 7,2 tc a wg usg 5/6 tc. Na pytanie czy widział happy end w przypadku takich wyników powiedział, że niestety.

Jest mi niezmiernie przykro... Dzięki Bogu mam już 4 zdrowych cudownych dzieci, więc też inaczej na to patrzę...
Trzymam kciuki za Was i wszystkiego najlepszego Dziewczyny, było mi bardzo miło popisać tu z Wami ❤️
przykro mi bardzo, ale może faktycznie ciąża jest młodsza? Pytanie, kiedy wyszedł Ci pierwszy pozytywny test
 
Odebrałam dzisiejsze wyniki żelaza i ferrytyny i śmiechłam🤣 wstawię Wam tu, żebyście później swoimi się nie martwiły😬
 

Załączniki

  • IMG_1106.jpeg
    IMG_1106.jpeg
    239,7 KB · Wyświetleń: 68
Hejka, dzień dobry. Kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj. Która pierwsza? Ja mam dopiero 15:40.

I takie szybkie pytanko mam - glukoza 92 to wiem, że wynik graniczny, ale juz jest zły, czy od 93 jest źle?
92 to za dużo, 91 jest ok. Miałam cukrzycę w pierwszej ciąży i 91 to było max jakie można mieć na czczo
 
reklama
Do góry