reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Hejo hejo z rana!
Ciiiisza więc chyba wszystkie już totalnie w wirze przygotowań świątecznych! 😁 U mnie wczoraj wjechała ostra zamułka i z tego tytułu byla drzemka popołudniowa i teraz jestem ze wszystkim w tyle 🙃
Cyce chyba zaraz wybuchną, bolą jak cholera, a Wy jak tam?

Oczywiście gratulacje dla wszystkich wczoraj wizytujących!! 🥰 Które jeszcze dziś się wybierają?
 
Ja idę. Najpierw usg o 11.20, potem wizyta u lekarza o 13.00. Nie lubię tego podziału w medi. Może dzisiaj mi w końcu założy kartę, jak będzie wszystko dobrze. Podpytam o badania z krwi i moczu. I o skierowanie na usg genetyczne z pappa. Może mi też się uda w Medi zrobić. I tak już się zapisałam prywatnie na usg I pappe za 670zl! Najwyżej odwołam. Od wczoraj właściwie nie plamię. Pierwszy raz od 17 dni. Miałam o tym pisać ale nie bylam pewna 😆 ani wczoraj od południa ani na razie dzisiaj nie widzę śladów na papierze.
 
Hejo! Ja mam totalny brak objawów oprócz braku apetytu, nawet już mi się niedobrze nie robi i zaczynam się martwić 😞może wariuje ale chcemy powiedzieć na święta znajomym No i chciałabym być pewna :/
 
Hejo hejo z rana!
Ciiiisza więc chyba wszystkie już totalnie w wirze przygotowań świątecznych! 😁 U mnie wczoraj wjechała ostra zamułka i z tego tytułu byla drzemka popołudniowa i teraz jestem ze wszystkim w tyle 🙃
Cyce chyba zaraz wybuchną, bolą jak cholera, a Wy jak tam?

Oczywiście gratulacje dla wszystkich wczoraj wizytujących!! 🥰 Które jeszcze dziś się wybierają?
Dzisiaj ja! Ale dopiero koło 21-22 będę coś wiedziała. Trzymajcie kciuki :)
 
Hejo hejo z rana!
Ciiiisza więc chyba wszystkie już totalnie w wirze przygotowań świątecznych! 😁 U mnie wczoraj wjechała ostra zamułka i z tego tytułu byla drzemka popołudniowa i teraz jestem ze wszystkim w tyle 🙃
Cyce chyba zaraz wybuchną, bolą jak cholera, a Wy jak tam?

Oczywiście gratulacje dla wszystkich wczoraj wizytujących!! 🥰 Które jeszcze dziś się wybierają?
Ja idę ale po południu bo teraz jestem w pracy. Po poludniami też mnie muli😞. A tu jeszcze przygotowania do świąt. No trzeba zakasać rękawki i do przodu🤗
 
Hejo hejo z rana!
Ciiiisza więc chyba wszystkie już totalnie w wirze przygotowań świątecznych! 😁 U mnie wczoraj wjechała ostra zamułka i z tego tytułu byla drzemka popołudniowa i teraz jestem ze wszystkim w tyle 🙃
Cyce chyba zaraz wybuchną, bolą jak cholera, a Wy jak tam?

Oczywiście gratulacje dla wszystkich wczoraj wizytujących!! 🥰 Które jeszcze dziś się wybierają?
Hej, dziś o 13.05 też ja ... nie mogłam spac przez mdłości, a teraz nie mogę się zwlec z łóżka przez nie 🙈
Podświadomie pewnie się boję, bo bardzo źle spałam 😶
Powodzenia dla pozostałych wizytujących🥰
 
Hej dziewczyny, ja tak jak kilka z was narazie sobie muszę odpuścić forum. Ciagle porównuje to, ze moja ciąża jest młodsza i strasznie się stresuje, ze się złe rozwija. Mam wspaniałego lekarza, który mówił, ze wszystko jest ok, a mój mózg i tak podpowiada, ze skoro u was idzie to tak szybko to coś z moja jest nie tak. Nie zmienia to faktu, ze bardzo mocno trzymam za was kciuki. Rośnijcie wszystkie zdrowo. Myśle, ze wrócę w drugim trymestrze wiec nie zapominajcie o mnie ❤️. Jesteście super dziękuje za wszystko ❤️.
 
Hej dziewczyny, dołączam do Was 😄 dziś wychodzi 6+1 według usg. Byłam we wtorek na usg jak było 5+5 i niestety serduszka jeszcze nie było 🙁 mam teraz wizytę 27.12 żeby zobaczyć czy będzie. Całe święta w niewiedzy 🙁 od dwóch dni mam straszne mdłości, a od jakiegoś tygodnia bóle brzucha. Mam nadzieje ze mój narzeczony wytrzyma z poinformowaniem swojej rodziny bo jednak boje się czy wszystko będzie jak trzeba. Moi rodzice wiedza, siostra tez ale u teściów jednak wolałabym żeby przynajmniej to serduszko było by uniknąć później rozmawiania o tym gdyby coś poszło nie tak.
Powodzenia wszystkim wizytującym dziś i mam nadzieje ze wszystkie wytrwamy w takim składzie do sierpnia :)
 
reklama
Hej dziewczyny, dołączam do Was 😄 dziś wychodzi 6+1 według usg. Byłam we wtorek na usg jak było 5+5 i niestety serduszka jeszcze nie było 🙁 mam teraz wizytę 27.12 żeby zobaczyć czy będzie. Całe święta w niewiedzy 🙁 od dwóch dni mam straszne mdłości, a od jakiegoś tygodnia bóle brzucha. Mam nadzieje ze mój narzeczony wytrzyma z poinformowaniem swojej rodziny bo jednak boje się czy wszystko będzie jak trzeba. Moi rodzice wiedza, siostra tez ale u teściów jednak wolałabym żeby przynajmniej to serduszko było by uniknąć później rozmawiania o tym gdyby coś poszło nie tak.
Powodzenia wszystkim wizytującym dziś i mam nadzieje ze wszystkie wytrwamy w takim składzie do sierpnia :)
Hej witaj, w końcu któraś będzie mieć wizytę tak jak ja, 27.12 😉

Ja dziś też senna chodzę, niby jest sporo do zrobienia, ale jakoś weny brak... Trudno. Byleby przetrwać te najbliższe dni, a wizyta (to tylko usg, jeszcze do prowadzącego nie mam terminu) na szczęście rano koło 10, wcześniej wszystkie zlecone badania zrobię.
 
Do góry