reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Hej, nie odzywałam się cały weekend bo straciliśmy pieska w domu rodzinnym. Bardzo ciężko to znieśliśmy dlatego potrzebowałam sie wyłączyć. Przeczytałam wszystkie posty, zrobiło nas się już tu sporo to i posty lecą jak szalone. Witam serdecznie wszystkie nowe osoby które dotarły przez weekend. Piękne macie pazurki, ja na swoje idę dopiero przed wigilia, wiec jeszcze musza poczekać. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i robiące bety. Proszę dawać znać jak tam! ❤️ jak się dziś czujecie?
Wyrazy współczucia z powodu straty pieska. My rok temu straciliśmy kotkę brytyjkę która była z nami blisko 6 lat ;(
 
reklama
Emka przykro mi z powodu straty pieska :(

Jeśli chodzi o farbowanie włosów to ja byłam pod koniec listopada, ale mam w sumie kolor zbliżony do naturalnego 😁

Dziś miałam beznadziejna nockę bo 1,5 roczniakowi wychodzą zęby, całą noc przytulony do cycka. A muszę go już odstawić, będzie ciężko.

Dziś 1 dzień mdłości 🤢🤢
 
U mnie brzuch już przestaje powoli boleć więc mam nadzieję że się na dobre wszystko zagnieździło;) poza tym czuje się napuchnięta jak przed okresem , nie mam apetytu a waga już mi podskoczyła pewnie przez wodę zatrzymana
 
U mnie brzuch już przestaje powoli boleć więc mam nadzieję że się na dobre wszystko zagnieździło;) poza tym czuje się napuchnięta jak przed okresem , nie mam apetytu a waga już mi podskoczyła pewnie przez wodę zatrzymana
Też mam podobnie, brzuch tak nie ciągnie. Siostra wróciła z Niemiec i nawiozła słodyczy i wszyscy próbują je we mnie wpychać a ja za nic nie mam ochoty na słodycze (podobno to ma oznaczać płeć, ale nie znam się) 😅Mdłości również brak, z aptetytem średnio. Za to cyce bolą tak, że sutki krzyczą!
No i wczoraj byliśmy na zakupach to miałam taaaaki zjazd, że stary mnie zbierał bo opierałam się już o podkłady pod panele, po powrocie tylko nakrył mnie kocem i tyle mnie widzieli 😁
 
Hej dziewczyny widzę że już napisałyście ponad 250 stron 🙈 a ja dzisiaj z pozytywnym testem jeden dzień przed okresem więc nieśmiało się odzywam, ale mam na uwadze że może nic z tego nie być.
Termin 30 sierpnia ale jestem już po dwóch cesarkach więc czeka mnie 3 pewnie w połowie sierpnia jak wszystko się szczęśliwie ułoży.

Na pokładzie 16 latek i Panna co miała być marcowa a jest z lutego tego roku ❤️

Także nie wyszłam jeszcze z pieluch i wracam w pieluchy. 😝
 
Hej dziewczyny widzę że już napisałyście ponad 250 stron 🙈 a ja dzisiaj z pozytywnym testem jeden dzień przed okresem więc nieśmiało się odzywam, ale mam na uwadze że może nic z tego nie być.
Termin 30 sierpnia ale jestem już po dwóch cesarkach więc czeka mnie 3 pewnie w połowie sierpnia jak wszystko się szczęśliwie ułoży.

Na pokładzie 16 latek i Panna co miała być marcowa a jest z lutego tego roku ❤️

Także nie wyszłam jeszcze z pieluch i wracam w pieluchy. 😝
Witamy na pokładzie ;)
 
Też mam podobnie, brzuch tak nie ciągnie. Siostra wróciła z Niemiec i nawiozła słodyczy i wszyscy próbują je we mnie wpychać a ja za nic nie mam ochoty na słodycze (podobno to ma oznaczać płeć, ale nie znam się) 😅Mdłości również brak, z aptetytem średnio. Za to cyce bolą tak, że sutki krzyczą!
No i wczoraj byliśmy na zakupach to miałam taaaaki zjazd, że stary mnie zbierał bo opierałam się już o podkłady pod panele, po powrocie tylko nakrył mnie kocem i tyle mnie widzieli 😁
Tak a to na chłopaka czy dziewczynę by zwiastowało ? 😃
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że już napisałyście ponad 250 stron 🙈 a ja dzisiaj z pozytywnym testem jeden dzień przed okresem więc nieśmiało się odzywam, ale mam na uwadze że może nic z tego nie być.
Termin 30 sierpnia ale jestem już po dwóch cesarkach więc czeka mnie 3 pewnie w połowie sierpnia jak wszystko się szczęśliwie ułoży.

Na pokładzie 16 latek i Panna co miała być marcowa a jest z lutego tego roku ❤️

Także nie wyszłam jeszcze z pieluch i wracam w pieluchy. 😝
Witaj! Trzymamy kciuki żeby wszystko szczęśliwie się ułożyło!
Planujesz iść na betę? :)
 
Do góry