reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Czesc dziewczynki :)

witam bardzo serdecznie nowe sierpnioweczki :lol: fajnie ze Nas wciaz przybywa.

Moninia ja tez dlugo czekalam na moja kruszynke,prawie rok.ale w koncu sie udalo i jestem prze szczesliwa :D :D :D

Sokolica jak milo widziec krakowianke :lol: kto wie,moze uda Nam sie kiedys spotkac??a skad jestes?
co do szpitala to ja juz wybralam-Siemiradzkiego.rodzilam tam pierwsze dziecko,potem lezalam 2 razy-nie moge zlego slowa powiedziec!!naprawde dobry szpital,wiem z wlasnego doswiadczenia.o innych szpitalach nie chce sie wypowiadac bo ich poprostu nie znam,a nie chce rozsiewac plotek :) moze jak sie spotkamy to pogadamy jeszcze o tym?napisz cos o sobie.

pozdrawiam
Ania
 
reklama
Hej!!!
Widzę że nasze grono się powiększa!!! Miałam problemy z internetem ale nareszcie dziś mnie podłączyło!!! Niania cieszę się że nasze Maleństwa są w tym samym "wieku"!!! Ja niestety nie miałam jeszcze robionego USG, ale mam nadzieję że to niebawem nastąpi. To musi być wspaniałe przeżycie!!! Moje dolegliwości powolutku zaczynają ustępować!!!! Zaczynam jeść i rozczytuje się w książkach dotyczących ciąży.
Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki!!!!
 
Anecik to najcudowniejsze przezycie jakiego można doświadczyć. Nie bedziesz mogła uwierzyć jakie duże jest już twoje dziecko. Mój dzidzius sie ruszał podczas badania i machał rączkami. Nie mogłam uwierzyć że dzidziuś ma juz kształty normalnego dzidziusia :D brzmi to głupio ale u mnie ciązy jezscze specjalnie nie widać wiec nie mogłam uzmysłowić sobie jak to wszytsko mieści sie we mnie.

teraz we wtorek mam klejne usg - trójwymairowe. Zabieram ze sobą Michała :-)
 
Dziewczynki macie racje usg to niesamowita sprawa,jak widac dzidziusia :) mnie to czeka za jakis tydzien :D :D jak narazie widzialam tylko plamke z miniaturkowym serduszkiem.

buzka
 
Hej!!
Dziweczyny do kiedy robi sie USG dopochwowe? Mam nadzieję że przy następnej wizycie 31 stycznia dostanę już skierowanie!!! Chodzę do lekarza w przychodni i zastanawiam się czy za USG coś się płaci? Bo pozostałe badania krwi i moczu są bezpłatne.
Pozdraiwam!!
 
Hej!!!
Dziewczyny ratujcie!! Czy któraś z Was zna coś dobrego na rozstępy?? Mój biust powiększa się w takim tępie że moja biedna skóra nie daje rady a na dodatek to boli!!
Pozdrawiam!!!
 
Anecik wszytskie znaki na niebie i ziemi wskazuja, że powinnaś udać sie do apteki i kupis mustele. To podobno super balsam na rozstepy i nie ma po nim śladów zupełnie. A warto tego pilnować. Moja mama ma ślady po ciązy w postaci rozstepów i to ona poradziła mi abym tego jak najwczesniej pilnowała. Ja lada chwila też sie wybieram to ten cudo-środek.
Troche drogi bo kosztuje ok. 90 zł ale uzywaj go na miejsca najbardziej zagrozone. Podobno dwa balsamy spokojnie starcza ci na cała ciązę.
 
A z tym USG dopochwowym to jest tak. Generalnie nie ma przeciwskazań aby robic je nawet w 13 tygodniu. Tylko, że wtedy obaz nie jest tak wyraźny. Moja koleżanka miała ostatnio usg zewnętrzne a jest w 22 tygodniu. Był z nią po raz pierwszy maż.
 
Hej Niania!!!!
Serdeczne dzięki za radę!!! Jutro gnam do apteki!!! Do tej pory używałam oliwki dla niemowląt ale to jak widać za mało!! Moja cera w czasie ciąży znacznie sie pogorszyła, a na to że włosy nie chcą mi się układać narzeka nawet moja fryzjerka!!
Pozdrawiam !!!!
 
reklama
Anecik czy nie są to przypadkiem syndromy wskazujace na dziewczynkę :lol: ? Cos mi sie tak wydaje.. Ja tez póki co nie mam pieknej cery i wyjatkowych włosów. Nie zauwazyłam wielkich zmian. Od czasu do czas pojawia mi sie tylko jakis pryszcz :? dziś na brodzie !!
 
Do góry