reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Aha, masakra z tym spaniem, jeszcze w to wszystko mi duszno :/

Dopiero teraz doczytałam( ślepa kicha ze mnie) sempe, summer powodzenia kochane!!!

sopelek witaj na łonie forum ponownie :). Domyślam się, że nie masz w co rąk włożyć przy dwójce takich cudowności, tym bardziej dzięki za wieści z placu boju ;). Bąble są boskie!!!

Dobra...Próbuję zasnąć, raz, dwa...
 
reklama
Wstałam tylko na siku, a tu takie wieści Anielka jest na świecie. No i zostałam ostatnia z Krakowa na placu boju:-). No jak widzimy prace domowe odnoszą jakieś tam skutek:-D, ale może lepiej nie wykonywać ich przed skończeniem 37 tc. żeby dzieć był donoszony.

Ja mam znów ktg od 35 tci u mojego lekarza wszystkie pacjentki tak mają, przed wizytą zapis. Co lekarz to inna praktyka nie ma się co stresować, ok lecę spać.
 
dzięki babeczki, no mam nadzieję że bedzie mnie i lubic i kochac i w ogole ;)
juz mi troche lepiej,
o rany! ewa86 urodziła Amelkę! :))))))
a co Ty w ogole glupot sluchasz, bedziecie sie kochaly, Mala bedzie (juz jest) Twoim oczkiem w glowie. Bedzie wpatrzona w Ciebie, bedziecie mialy super kontakt, Bedziesz cudowna mama
no ewa86 dobra agentka jestes! gratki Kochana :)
Summerbaby i sempe no to czekamy na Wasze dzieciaczki :)
domi czyzby ruszyla machina ? :)
caluje Was Kochane
 
dopiero wrocilam ze szpitala, wszystko ok ;) ktg, jak zawsze do tej pory zreszta, wyszlo super. Ale ze mam mozliwosc robienia go kiedy tylko zechce to wolalam sprawdzic...Jestem spokojna wiec klade sie spac. Do cesarki 3 dni!! :)))

wow, ewa juz z Anielka!!! gratki ogromne :))
 
Zaraz zwariuje pic mi sie ciagle chce, odkad sie polozylam po 23 bylam w wc chyba 9 razy- no kur... Ile mozna:-( a pewnie z rana nawet minimum do badania nie wysikam:-( zwariowana noc:-(
Weronka a Ty nadrobisz kontakty za 3 pokolenia i nie ma innej opcji!
 
a ja tez masakra, lezec nie moge bo niewygodnie, jak siedze to dzidzia napiera w dol, i pisiu i pisiu i pisiu... i za cieplo, za zimno ech...
niechze sie zacznie bo oszaleje tak dalej
 
DZiewczyny to moje dziecko to się ze mną w chowanego bawi. Do 23 miałam skurcze co 3 minuty, potem przeszło. O 24 obudziły mnie znowu i tak co 4 minuty do 2.30, a potem już tylko pojedyncze i teraz od 5 znowu. Już by sobie wybrał albo w jedną albo w drugą i cały czas mam wrażenie, że zaraz się z siusiam, przepraszam za dosłowność.
Weronika, e tam twardzielka. Po prostu nie mam ochoty jeździć z domu do szpitala i na zmianę, jak przyjadę za wcześnie. Jakby ode mnie zależało to położyłabym się tam i urodziła, no ale natura wie lepiej;-)A z Tolą to co za głupoty gadasz. Bedziesz super mamą, bo TY fajna i mądra kobieta jesteś, a ja na ludziach się znam:-)A mamusi to tak chętnie bym powiedziała, ze relacja zależy od 2 osób i widocznie niezbyt się postarała. Chyba jednak urodzę, bo złośliwość mi się włącza
Ewa TY to potrafisz zaskoczyć człowieka. Gratuluję
 
reklama
Dzien Dobry ;)

Zapawne wszytkie nie mogace spac w nocy beda odsypiac w dzien ;) ja ide zjesc sniadanko i wracam do wyrka spac dalej.

Dzis w planie mam sie wyspac oraz poukladac w szafie Oliverka no i poprasowac jeszcze troszeczke.
Moja znajoma powiedziala mi ze jak urodzila swojego babla wszytko miala wyprane i poprasowane a maly caly czas dostawal alergii na skorze buzi czy raczek okazalo sie ze ona tez musiala prac rzeczy w tych proszkach delikatnych bo on lapal to z jej ubran podczas przytulania... takze od dzis piore wszytko w fairy, zakupilismy ostatnio wielka paczke proszku i wszyscy bedziemy go uzywac zeby nie bylo problemu pozniej ;)

buziaki i milego dnia.

P.S SEMPE urodzila synka wczoraj 3.600 !!!! GRATULACJE
 
Do góry