reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Hej sierpniówki kochane!
cały dzień poza domem byłam i potem jeszcze gości miałam...
dopiero teraz chwilkę znalazłam żeby zajrzeć i aż mnie takie ciepełko objęło jak czytałam cały dzisiejszy dzień!
Normalnie KARMA KASIU! KARMA! Dobro dawane innym wraca!
Już w to wierzę!

A u nas dziś gorąco po południu się zrobiło i to ciepełko wam wysyłam razem z tym postem :)
 
reklama
Zdziwiona minka Kubusia i jego niedowierzanie tak mnie chwyciło za serce ze się rozbeczałam. Przekaz mu że nie ma za co i że bardzo sie cieszymy że prezent sie podobal i że jest bardzo mądrym i grzecznym chłopcem. Moc buziaków
 
Ja sie na dziś pożegnam, padam już, a i ostatnio lewa noga mnie boli, a nie ma kiedy iść ze soba do lekarza :-(
no cóż, sypie się już.... :tak: aż mi się zrymło :-)
dobrej nocy wszystkim
 
Jeszcze raz do znudzenia dziękuje, tak żaluje ze bateria padła bo reszta była jeszcze bardziej wzruszająca. Az szkoda ze dzien sie konczy bo był cudowny, radość dzieci zastąpi wszystko.
Jutro może byc krucho z czasem bo przez was nic dzis nie zrobiłam i jutro bede nadganiac, ale warto było. Całuje was wszystkie
 
Ja sie na dziś pożegnam, padam już, a i ostatnio lewa noga mnie boli, a nie ma kiedy iść ze soba do lekarza :-(
no cóż, sypie się już.... :tak: aż mi się zrymło :-)
dobrej nocy wszystkim
mam to samo,wrzody mi sie odezwały i dalej mam kłopoty z miednicą i biodrami,ale nie mam kiedy isć do lekarza
Zdziwiona minka Kubusia i jego niedowierzanie tak mnie chwyciło za serce ze się rozbeczałam. Przekaz mu że nie ma za co i że bardzo sie cieszymy że prezent sie podobal i że jest bardzo mądrym i grzecznym chłopcem. Moc buziaków

ta zdziwiona mina i niedowierzanie tak mnie poruszły ze sie popłakałam jak dziecko,
i całuski dla chłopaków
ja sie juz pożegnam do jutra,ciesze sie,ze jutro juz piątek i ze prawie tydzień minie jak córy nie ma
a dzisiaj maja imprezke zorganizowana prze 6 latka czujecie klimat,hihi
 
reklama
Do góry