reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam i ja:-)
Amelka wlasnie sie turla po podlodze a ja mialam chwilke by zjesc sniadanie i poczytac co u Was:tak::-DAmelka tez za dnia malo sypia i ciagnie do towarzystwa wiec bawimy sie na kocyku w pokoju:tak::-D:-Dprobuje raczkowac ale niestety jak dupke podniesie to glowe kladzie na kocyk i tak lezy hahaha:happy:
Deli chce cie pocieszyc-u nas idzie juz trzeci zabek i mala nawet jesc nie moze bo placze jak butle dostaje....widac ze glodna ale sie bardzo meczy bidulka:zawstydzona/y:
u nas lekki przymrozek ale slonko wyszlo wiec pewnie na spacerek do parku ruszymy po obiadku:tak::-D
zdrowka chorowitkom zycze:tak:
 
reklama
hej

mam chwilke bo Mała zasneła w samochodzie jak wracałyśmy w przychodni, przełożyam ja do wózka i śpi pod oknem. Jest lekki wiaterek ale temp na plusie wiec git

otóż moje słonko dziś (równe 6 miesięcy) waży 6450 i ma 65 cm :-)
Nie wiem czemu ale na słoiczkach 2 razy dziennie (warzywka dostaje na obiadek a owocki z kleikiem wieczorem) przybrała mniej niż jak była tylko na moim mleczku :eek:. Może jak wprowadzimy mięsko (od dzisiaj) to więcej przytyje.

Moja myszka się zrobiła bardzo nieufna wobec obcych i chyba troche nieśmiała bo robiła podkóweczke na kazdą nową osobę i była cichutka i spokojniutka a w domu to wulkan energii :szok:. Pod koniec wizyty juz bardziej była odważna ale to i tak nic w porówaniu z tym co w domu na podłodze wyrabia :-D

Piwonia Alicja super ci przybrała, ma dziewczynka apetycik :tak:
deli super ze masz dobre wieści od alergologa, kamień z serca, co? A spacrówke jaki kolorek zamówiłaś????? ja mam ten sam kolorek co gondola ale my w gondolce jeszcze spoko sie mieścimy :tak:
Anet jak mąż ma siły na kłótnie to zagoń go do obowiązków :tak:
basiu zdrówka dla całej twojej rodzinki, współczuje tego szpitala
Mju dla Antka tez zdrówka, oby choroby wszystkim chorowitkom szybko przeszły
Sempe sto lat dla Angelinki i moc buziaków
 
WITAM SIE SRODOWO
UMNIE ROKSANKA WLASNIE USNELA , OD 8 NIESPALA . UNIEJ ZABKOW JESZCZE NIEWIDAC , A I DO RACZKOWANIA TEZ JEJ JESZCZE DALEKO - TYLECZEK MA ZA CIEZKI , JAK GO DO GORY PODNIESIE TO GLOWKA LEZY :-D. A CO DO SPACEROWKI TO TEZ JUZ MUSIALAM KUPIC BO NA GONDOLE TO JUZ DAWNO ZADUZA :tak:.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE
 
Ostatnia edycja:
hej


otóż moje słonko dziś (równe 6 miesięcy) waży 6450 i ma 65 cm :-)
Nie wiem czemu ale na słoiczkach 2 razy dziennie (warzywka dostaje na obiadek a owocki z kleikiem wieczorem) przybrała mniej niż jak była tylko na moim mleczku :eek:. Może jak wprowadzimy mięsko (od dzisiaj) to więcej przytyje.

Moja myszka się zrobiła bardzo nieufna wobec obcych i chyba troche nieśmiała bo robiła podkóweczke na kazdą nową osobę i była cichutka i spokojniutka a w domu to wulkan energii :szok:. Pod koniec wizyty juz bardziej była odważna ale to i tak nic w porówaniu z tym co w domu na podłodze wyrabia :-D


deli super ze masz dobre wieści od alergologa, kamień z serca, co? A spacrówke jaki kolorek zamówiłaś????? ja mam ten sam kolorek co gondola ale my w gondolce jeszcze spoko sie mieścimy :tak:


Na mięsku lepiej przytyje :-) zobaczysz :-D moja na mięsku poleciała dużo do góry :-)
Co do tego, ze jest nieufna to ten wiek teraz u naszych pociech. Za niedługo minie.

No my niestety do gondoli się nie mieścimy już :zawstydzona/y:, a myślałam, ze choć do końca lutego damy rade, a tu lipa. Kolorek jeszcze pod znakiem zapytania niestety. Nie chce tego samego co gondola bo miałam jasny zielony, a spacerówka będzie się szybciej brudzić i chce zmienić. I tak miałam takie założenia jak kupowałam gondolkę :-) Może coś z brązu wezniemy.
 
hej

mam chwilke bo Mała zasneła w samochodzie jak wracałyśmy w przychodni, przełożyam ja do wózka i śpi pod oknem. Jest lekki wiaterek ale temp na plusie wiec git

otóż moje słonko dziś (równe 6 miesięcy) waży 6450 i ma 65 cm :-)
Nie wiem czemu ale na słoiczkach 2 razy dziennie (warzywka dostaje na obiadek a owocki z kleikiem wieczorem) przybrała mniej niż jak była tylko na moim mleczku :eek:. Może jak wprowadzimy mięsko (od dzisiaj) to więcej przytyje.

Moja myszka się zrobiła bardzo nieufna wobec obcych i chyba troche nieśmiała bo robiła podkóweczke na kazdą nową osobę i była cichutka i spokojniutka a w domu to wulkan energii :szok:. Pod koniec wizyty juz bardziej była odważna ale to i tak nic w porówaniu z tym co w domu na podłodze wyrabia :-D

Piwonia Alicja super ci przybrała, ma dziewczynka apetycik :tak:
deli super ze masz dobre wieści od alergologa, kamień z serca, co? A spacrówke jaki kolorek zamówiłaś????? ja mam ten sam kolorek co gondola ale my w gondolce jeszcze spoko sie mieścimy :tak:
Anet jak mąż ma siły na kłótnie to zagoń go do obowiązków :tak:
basiu zdrówka dla całej twojej rodzinki, współczuje tego szpitala
Mju dla Antka tez zdrówka, oby choroby wszystkim chorowitkom szybko przeszły
Sempe sto lat dla Angelinki i moc buziaków

i tak ładnie malutka ci przybrała,bo moja na sloiczkach bez mięska i deserkach tez malutko przybierala,ale odkąd je z mieskiem to tak ładnie przybiera,a co do tego czy ona łakomczusze nie moge powiedzieć,bo ona tylko pół słoiczka zjada czasem z trudem,tyle,ze nadal dużo (.)(.) dostaje,bo niechce nic innego do picia

my do gondolki tez sie nie mieścimy,ale chce choc do końca miesiaca wytrzymac moze sie uda
 
ale mam dziś marudka w domu...... nawet obiadu jeszcze nie zrobiłam.....
właśnie się turla po podłodze i zwaliła na siebie mate :-) i leży i zastanawia się co jest nie tak :sorry:łoj Zosia Zosia :-)
my do lekarza na szczepienie idziemy w piątek. ciekawe ile mi moja Kluska przytyła :-p
 
Anet ja poproszę przepis na te pierogi. Może jakaś wersja dietetyczna?
A tego twojego męża to ja bym w dupę kopnęła za takie gadanie. :wściekła/y:!!!
Powinien cię na rękach nosić
Ta na rekach , on? ale sie usmialam.....robil cos w garazu na dole, i przyszedl do mnie jeszcze z pretesja ze nie przyjde nawet i nie zapytam czy mu w czyms nie pomoc...no kuzwa mac,za przeproszeniem.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:....a ja to niby co,nic nie robie w domu? I tez nawet nie zapyta czy moze Karolinke przypilnowac,czy cos innego....to nic,zero pomocy w domu, no i jeszcze ma do mnie pretensje,o byle co.....:crazy:
Ale mnie dzis wnerwil.....:wściekła/y:
A przepis na pierogi to prosty Efe,ziemniaki,ser i cebulka podsmazona(dzis na masle),troszke soli i tyle....a czy dietetyczny to nie wiem...he,he:laugh2:

Karolina zasnela i kaszle cos gorzej...kurcze same problemy:-(
A z Kasi kompem to nie dobrze,zeby sie udalo naprwic:tak:
 
a ja wyszłam z mała na pole,bo tak strasznie wiercili i kuli młotami,że mała marudziła i spac nie mogła bo ja budzili
a teraz dosypia jeszcze w gondoli,a ja sie rozgrzewam ciepłą kawką,bo zmarzłam strasznie wieje:wściekła/y:
 
Hej
My dzisiaj po ostatniej dawce Infarix i żółtaczka. Teraz kolo 9 miesiąca kontrola i kolejne szczepienie dopiero w 13mc :-). Nati była baaardzo dzilna. Nie płakała,więc w nagrode poszłyśmy na zakupki do Arkadii:-). Kupiłam jej w Mothercare miseczki i łyzeczki do karmienia,pojemniczki do zamrażania, śliniaczki , w HM tez kilka rzeczy i w Smyku. No i nie wiedzieć kiedy wydalam calkiem calkiem sporą sumkę...Po powrocie do domu ugotowałam bazę do zupki,którą zamierzam zamrozić i dawać przez kolejne dni:).

Dziewczyny,ile podajecia mięska wszym dzieciaczkom. Ja wczoraj kupilam takie w słoiczku Gerbera( trochę jak konserwa mojego psa pachnie ;-) i jakoś stwierdzilam,ze chce jej sama gotować)

Aha Nati waży 6200,mierzy 64cm. Dluga kruszynka,ale p.doktor powiedziala,ze tk.tluszczowa jest,rozwija sie ok,wiec po prostu jest drobnokoścista i tyle:). Teraz jak jej urozmaicamy diete ,moze bardziej przytyje..zobaczymy..bez stresu...
 
reklama
Hej
My dzisiaj po ostatniej dawce Infarix i żółtaczka. Teraz kolo 9 miesiąca kontrola i kolejne szczepienie dopiero w 13mc :-). Nati była baaardzo dzilna. Nie płakała,więc w nagrode poszłyśmy na zakupki do Arkadii:-). Kupiłam jej w Mothercare miseczki i łyzeczki do karmienia,pojemniczki do zamrażania, śliniaczki , w HM tez kilka rzeczy i w Smyku. No i nie wiedzieć kiedy wydalam calkiem calkiem sporą sumkę...Po powrocie do domu ugotowałam bazę do zupki,którą zamierzam zamrozić i dawać przez kolejne dni:).

Dziewczyny,ile podajecia mięska wszym dzieciaczkom. Ja wczoraj kupilam takie w słoiczku Gerbera( trochę jak konserwa mojego psa pachnie ;-) i jakoś stwierdzilam,ze chce jej sama gotować)

Aha Nati waży 6200,mierzy 64cm. Dluga kruszynka,ale p.doktor powiedziala,ze tk.tluszczowa jest,rozwija sie ok,wiec po prostu jest drobnokoścista i tyle:). Teraz jak jej urozmaicamy diete ,moze bardziej przytyje..zobaczymy..bez stresu...
napewno jak miesko wprowadzicie to bedzie lepiej przybierała,bo moja po nim ładnie utyła choć malutko jada
 
Do góry