reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Super nowina muszynianka podziwiam i gratuluje!:tak:

U mnie zawieja sniezna,wieje,bialo,nic nie widac! zasypie nas chyba:szok:

Ja dziadkom nic nie daje,Maja jeszcze za mala...jak podrosnie to sama da ;-)
 
Muszynianka gratuluje!!!!

Dzień dobry!
U nas pada i wieje szok biało zimno......
Jak mój wróci - bo pojechał odśnieżyć wioske-to nadrobie zaległości.....a teraz ide do młodego i troche posprzątać trzeba:sorry2:
 
Dzien dobry sieprnióweczki i te podwójne sierpniuweczki;-)
Muszynianka serdecznie Ci gratuluje :tak::tak::tak:
a Ja wczoraj bylam dom ogladac niby super bardzo nam sie podoba i bysmy go wynajeli ale moj slubny JESZCZE, ma super nowy plan a mianowicie Australia:szok::baffled: niestety to kraj o ktorym raczej nigdy nie mazylam te robale bleeeeeeeeeeeee no ale na pozwolenie mozna czekac nawet rok a wczesniej i tak nie zamierzam jechac trzreba bylo tu pozaykac wiele spraw wiec pewnie i tyle by zlecialo, no zobaczymy narazie mam metlik :baffled:
 
Zaczynam dzień od dobrej nowiny- w 2009 roku dołączyłam do sierpniówek-w tym roku też dołącze do sierpniowych oczekujących mam. Kasia ma 5 miesięcy, teraz jeszcze dzidzius w drodze-jak ja to pogodze? Ciesze sie a zarazem boje. Czy podołam opiece nad Kasią, czy ciąża nie będzie uciążliwa? jej mam tyle pytan i wątpliwości. Kasiulka to takie energiczne dziecko, a kolejne będzie grzeczniejsze, spokojniejsze? Jaki będzie poród?też cięzki? a moze teraz łatwiejszy? Przepraszam, miałam pozytywnie zacząc dzien- drogie dziewczynki - znów serca mam dwa ... :)
MUSZYNIANKA-GRATULACJE!!! Nic sie nie stresuj dobrze bedzie...ale fajnie sie wam udalo-znow sierpien!!!:-)

Witam sobotnio....
Moja Malgosia to dziadkom da w tym roku laurke tylko,jakos nie mam weny zeby cos innego kombinowac...w tamtym roku zamawialam kubki ze zdjeciami Malgosi....
Wpadlam na chwile tylko,bo dzis dzien mam "kuchenny"...hi,hi....nawymyslalam tyle sobie roboty ze do wieczora mi zejdzie....a mianowicie bee robic krokiety z kapusta i grzybami,no i czerwony barszczyk do tego....i jeszcze wieczorkiem mam zamiar rosolek ugotowac,to juz na jutro bede miala obiad z glowy.....:tak::-)
Wiec zycze milego wekendu kochane:-)
 
Muszynianka gratulacje :) będzie dobrze ze wszystkim, dasz rade i nie martw się na zapas
buziaki dla Kasi i małej fasolki.

Oj nam dziś lenia na maxa. Moja mała Perełka ma iść spać, ale tylko żali się w łóżeczku do Juniora ehhh I tak jej nie wyciągnę, bo teraz czas na drzemkę. Trudno pożali się i w końcu padnie jak zawsze.

Idę posprzątać.
 
Witam sobotnio ;-)
Dalej mam mamłe zaległości w czytaniu :zawstydzona/y:
Muszynianka gratulacje!! podwójna sierpniówka będziesz :-)
Mewa, dopiero zobaczyłam że Adaś to już zębatek jest! GRATULACJE :-D biedny marudek, mam nadzieję że szybko to marudzenie się skończy :tak::cool2:
Anet, smaka mi narobiłaś, ja krokiety i barszczyk na święta pałaszowałam, no ale potem skutki uboczne, Marcel trochę bączył za bardzo ;-)
Aniaso, do Australii :szok: może jednak ślubnemu przejdzie i wynajmiecie to któro oglądane ;-) no a jeśli nie to kiedyś zaprosisz sieprniówki na podgląd kangurów ;-)
co do mojej pracy, to już mam pierwszy rozdział ;-) jak uda mi się zapomnieć że istnieje takie coś jak internet i BB to może skończę pisać szybko :-) ale dzięki za doping :-D
lecę podczytać conieco a potem sprzątanie :baffled:
 
Dzień dobry :)

Muszynianka, gratuluję :-)
nie martw się na zapas, napewno świetnie dacie sobie radę.

U nas dziś strasznie brzydko za oknem, mąż właśnie wrócił z psem ze spaceru i mówi, że pada deszcz, który automatycznie marznie- ślizgawica jakich mało:baffled:
Wysłałam go na zakupy:-p, bo sama nie wychylam dziś nawet nosa :dry:
o, moj gaduszkiewicz mnie woła, zmykam więc. Moze uda mi sie pozniej zajrzec.
;-)
 
Muszynianka, ale dałaś czadu! gratulacje!!!:-)Nie martw sie - jestes kobitom to sobie poradzisz;-);-);-)A ile pozytywnych emocji będziesz przy oczekiwaniu nowej kruszynki miała:-pno i urocze bedzie jak Twoja córcia przytuli się do nowego bobaska:happy2:

Ja własnie buszuje na nk i zapoznaje się z Waszymi nowymi fotkami, ale wiekszosc babeczek poznaje odrazu:-)Dobrze że to forum tam jest tylko dla nas dostępne, bo jakby jeszcze jakis mój kolega z pracy sobie tam wpadł, wyczaił jaki mam login i później poczytywał na BB o tym że a to mnei cycki bolą, a to okres własnie dostałam oooo to nie nie nie:-D:-D:-D
u nas zaśniezone na dworze jak nigdy w tym naszym polskim biegunie ciepła, wczoraj ledwo wózek pchałam:baffled:
 
reklama
witam w paskudną sobote,u nas deszcz pada na śnieg i est szklanka na polu,siedzimy w domku nigdzie sie nie wybieram w taka pogode

Muszynianka gratuluję kolejnego sierpniątka!i nie martw sie na zapas,wszystko jakos sie poukłada
 
Do góry