reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Piwonia , super magnesik(w zyciu bym nie zgadla ze to na plycie)
Gratki dla Mani z pierwszy zabek;-):-D:-D:-D
Moje pociechy juz spia,jakos przez te Swieta mi sie Karolina "rozregulowala":-D:-D:-D:-D....ale powoli juz wraca do siebie...tzn dzis tylko 3 razy w nocy do niej wstawalam, i w dzien grzeczniejsza...no tylko zebym zaraz nie zapeszyla:baffled:
 
reklama
Neverend GRATULACJE pierwszego ząbka :) własnie dziś się zastanawiałam kto bedzie pierwszy :) ty się więc nie dziw że malutka gorzej je ...u nas tez ostro ida - na dole gule na dziąsłach ale do wyjścia to jeszcze mają troche do przebycia...i te marudzenie to myslę że to i to i skok - choc ten skok zaczął się tak jak na wykresie słoneczko swieci- 20-21 tydz- no ale wygląda mi to na ten skok 22 tyg - lęk separacyjny bo tylko mama i mama a do tej pory taki Bartek nie był- mógł go i dziadek uspic i babcia i tata a teraz tylko cycek i potrafi mi się rozpłakac jak wychodzę z pokoju na moment
głod raczej nie - zupki już je, jabłuszko skrobane wcina az mu sie uszy trzesą, z piersi w dzień je mało bo go wszystko strasznie rozprasza i interesuje- głowa chodzi naokoło...ale na śpiocha jak je to nadrabia :)
Kasia - dobrze że jesteś bo brakowało Ciebie :)
(młody o dziwo spi w łóżeczku ale pojękuje i krzywi sie co jakiś czas jakby go cos bolało- wczoraj tak samo :( )

Piwonia magnes jest super a zdjęcie Ali niesamowite - jak do jakiejś reklamy :)
 
Ostatnia edycja:
Troche ponad 4 miesiace i juz zabek,bardzo szybko:tak: gratulacje:-)

Ja chcialam sie polozyc wczesniej spac...ale coz,nie ma co planowac...bo od pewnego czasu to Maja rzadzi hehe...:sorry2:
Zawsze o 22 dostaje mleko i od razu ladnie zasypia...ale akurat nie dzisiaj...gdy se mama cos zaplanowala.
Rozgadala sie na calego...az malego stresa zaczynam miec...bo jestem ciekawa o ktorej ksiezniczka raczy zasnac:dry:
 
witam wtorkowo,juz po zastrzyku,dzisiaj też było bez płaczu,wiec az sie boje jak moje dziecko bedzie płakać przy szczepieniu,ale to pewno za jakis czas dopiero
snieżek sypie i mrozik trzyma,a my i tak w domku siedzimy,a szkoda
 
reklama
Witam wtorkowo.
Ja miałam dziś koszmarną noc. Ok. 23:30 moje dziecko zwymiotowało na śpiąco:szok: Wyskoczyliśmy z moim nie-mężem (ładnie to ujęłaś Nyana, podoba mi się) z łóżka jak poparzeni. Mała chlusnęła aż pod ścianę łóżeczka. Myślałam, że mi serce stanie z nerwów. Najgorsze, że później wzięłam ją do łóżka i dałam (.) bo nie mogła zasnąć i po dłuższej chwili zwymiotowała w naszym łóżku. Normalnie bałam się ją odłożyć do łóżeczka:-( Strasznie dziś spałam, jak mysz pod miotłą. Tysiące myśli od razu w głowie się kłębią. Że może to ze spotkania z koleżanką i jej 10-miesięczną córeczką co chodzi do żłobka, że po marchewce z jabłkiem (jadła dzień wcześniej i nic jej nie było) ale ewidentnie od mleka modyfikowanego Isomil. Mój nie-mąż zrobił /zresztą na moją prośbę/ mleko bez serwatki, dla dzieci z nietolerancją na laktozę. PAMIĘTAJCIE CO TYLKO OTWIERACIE DLA DZIECI ZAPISUJCIE NA PUDEŁKU DATĘ OTWARCIA! Uczcie się na błędach innych.

No ładnie Efe z ta kolenda ja tez krzyzyk i lichtarzyki musze kupic bo ciągle pozyczam i wstyd jak nie wiem:tak: U mnie dzis za to liczniki na wode i ogrzewanie spisują .Prawie jak kolęda tylko mniejszy stres hihihihihi
Piwonia pikny ten magnes :-)
Aneczka wszystkiego dobrego na nowym miejscu:-)
Ja dzis Auchana zaliczyłam i kupiłam małej 3 bluzy z kapturem grubsze po 10zł i 4 cieńkie bluzeczki po 7 zł .W realu tez małż mi kupił ciszki z wyprzedazy .Kurcze nie ten wątek:-:)baffled:
Piwonia sliczny ten magnesik:tak::tak:A jak je robisz?
Chogata czytalam ze operacja blisko, mam nadzieje ze w koncu skoncza sie twoje klopoty zdrowotne
Efe udala sie konspiracja z ksiedzem?Gabi was nie zdradzila?
Baska Bartus taki duzy moze brakuje mu jedzonka wiecej albo jakis skok ma?
Ja dzis tak z glupoty starlam jabluszko i na lyzeczce dalam Miloszowi, ewidentnie mu sie nie spodobalo, kwasil sie jakby cytryne dostal do tego na koniec wszystko co dostal wyplul i tak sie skonczyla nasza przygoda z jedzonkiem. Najwyrazniej jeszcze nie pora:-)
Zreszta jakos narazie moje mleczko mu wystarcza a na zabiedzonego nie wyglada wiec sie wstrzymam jeszcze:tak::tak:
My juz 29 mielismy kolede wiec juz po krzyku:-D
No, jakoś w sumie nie chciałam się ukrywać tylko powiedzieć ministrantowi, że nie jesteśmy przygotowani na kolędę, bo się o niej dziś dowiedzieliśmy i zapytać czy można jakoś się z księdzem umówić na inny dzień. Ale ktoś zapukał dwa razy i jak mój poszedł otworzyć to nikogo nie było na klatce. Próbował przydybać tego ministranta ale już więcej nie zapukał i tylko słyszałam na klatce jak szybko zszedł z księdzem na dół. Już nie zdążyłam dobiec do drzwi. A "akcesoria" w zeszłym roku od mamy pożyczałam. I byłam perfecto przygotowana. A wczoraj to normalnie pranie na pól pokoju, syf na podłodze. Jak ja nie lubię tak ludzi przyjmować.
Co do zakupów to ja mojego namawiam żebyśmy pojechali w ten weekend do Trójmiasta, ale jemu się nie chce. A ja bym sobie skoczyła do normalnego sklepu :-) I koleżankę bym odwiedziła :-(
Moje dziecko powiedziało pierwsze słowo!!!
"Dania" jej wyszła! Siedze piszę i nagle słyszę "Dania"
 
Do góry