reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Piwonia sliczny ten magnesik:tak::tak:A jak je robisz?
Chogata czytalam ze operacja blisko, mam nadzieje ze w koncu skoncza sie twoje klopoty zdrowotne
Efe udala sie konspiracja z ksiedzem?Gabi was nie zdradzila?
Baska Bartus taki duzy moze brakuje mu jedzonka wiecej albo jakis skok ma?
Ja dzis tak z glupoty starlam jabluszko i na lyzeczce dalam Miloszowi, ewidentnie mu sie nie spodobalo, kwasil sie jakby cytryne dostal do tego na koniec wszystko co dostal wyplul i tak sie skonczyla nasza przygoda z jedzonkiem. Najwyrazniej jeszcze nie pora:-)
Zreszta jakos narazie moje mleczko mu wystarcza a na zabiedzonego nie wyglada wiec sie wstrzymam jeszcze:tak::tak:
My juz 29 mielismy kolede wiec juz po krzyku:-D

a bardzo prosto Kasiu,trzeba stary magnes,starą płytke dvd lub cd i reszta wiadomo jak
Kasia ty masz dobrze z tym mleczkiem,gdby nie to,że moja drobinka to tez bym pewno jeszcze czekała,a tak juz jemy i nawet widac efekty,bo mała ładnie przybiera
koley zazdroszcze,ja mam czas jeszcze,a wogóle fajnie,ze piszesz i cie widać na forum w końcu,a jak świeta z mężem minęly?
 
reklama
witam wieczorkiem.
Piwonia, w życiu bym sie nie domyśliła że to płyta i magnes, jak dla mnie to ekstra. I cieszę się że Ala przybiera na wadze, tylko niech już nie choruje!
A ja chciałabym księdza z kolendą, ale angielski raczej nie chodzi a polski daleko i trzeba by było w kilka osób sie skrzyknąc i dać na paliwo co najmniej, ale jakoś nie widzę chętnych.
No i oczywiście witam nową mamę NYANA.
 
Dobry wieczór

Jeny dziewczyny ale pędzicie ... nie mam szans Was nadrobić.
Hmm faktycznie 4 fora to już za dużo dla mnie hehe

Dziękuję za przywitanie, mam nadzieję że jakoś się tu odnajdę wśród Was

Lecę trochę poczytać :)

Piwonia zdrówka dla córeczki, oby się to szybko skończyło.

no i chyba nie posiedzę zbyt długo, nie-mąż się już się upomina o komputer... ach te chłopy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piwonia bo zyc bez was sie nie da poki maz byl to czasu mniej a teraz pojechal i juz za wami sie stesknilam:tak::tak:Tez bym sie nie domyslila ze to plytka, moze sprobuje kiedys w wolnej chwili.
A swieta jak to swieta minely strasznie szybko:baffled:Ale ogolnie czas nie byl zmarnowany i swieta uwazam za udane, odpoczelam:tak:
No i mam nadzieje ze twoje dzieciaczki szybko wyzdrowieja

Witaj nyana_ zeby nadazyc na sierpniu potrzeba skrzydellllllllllllllllllll:-D
 
Piwonia bo zyc bez was sie nie da poki maz byl to czasu mniej a teraz pojechal i juz za wami sie stesknilam:tak::tak:Tez bym sie nie domyslila ze to plytka, moze sprobuje kiedys w wolnej chwili.
A swieta jak to swieta minely strasznie szybko:baffled:Ale ogolnie czas nie byl zmarnowany i swieta uwazam za udane, odpoczelam:tak:
No i mam nadzieje ze twoje dzieciaczki szybko wyzdrowieja

Witaj nyana_ zeby nadazyc na sierpniu potrzeba skrzydellllllllllllllllllll:-D
wazne ze odpoczelas i juz jestes z nami
a co racja to racja tu trzeba skrzydeł,żeby nadazyc,ja tez bujam sie po różnych forach,ale jak widać,da sie wszystko pogodzic
 
Piwonia magnesik pierwsza klasa
Kasiu miło cię widzieć
Nyana dasz rade :-)
Miranda odstąpiłabym Ci moją kolęde... w ogóle nie wiem kiedy mam :-( brak krzyża i w ogole na nowych śmieciach ehhh
Chogata niezłe zakupy... ja se musze odpuścic bo poszlałam w next :p
 
Hej!!!!
Chcę się wszystkim pochwalić,że Mani wychodzi już 1 ząb!!!
Dziś jej babcia - moja mama wypukała go łyżeczką!!!
Huurrrrrra!!!
Więc znamy przyczynę słabego apetytu:)
 
Leeeeeeeee no to gratki dla Marysi:tak::-)
Oj Kasia boję się ,ze mi powiedzą ,że NFz nie dał kasy i tylko wykonują zabiegi ratujące życie,bo tak mówili jak byłam się kwalifikowac do zabiegu ,a już mam pietra choć stram sie nie myślec.Fajnie ,że jesteś:-)
Powiem już dobranoc bo pranko musze wieszać i prasowanko czeka już ze dwa dni snuje się po sklepach i załatwiam różne sprawy .Chata wymaga dokładniejszego sprzatnięcia:-)
 
reklama
GRATULUJE!!!!!!!!!
Wiecie już czytamy o zabkach a ja ostatnio cofam się w postach o rok i czytam jak to pisałyśmy co nas boli że mamy mdłości-fajnie tak powspominać:-)
kończe już bo mój jęczy że mu klikam ciągle i tv nie słyszy:baffled: a mały już śpi więc też się udam do łóżeczka...
DOBRANOC SIERPNIÓWECZKI I ŻEBY WAM SZKRABY SŁODKO SPAŁY:tak:
 
Do góry