reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziewczynki ja chyba bede nastepna!
Jak narazie skurcze tylko co 8 minut, ale juz bolą dosc konkretnie.
Niech bolą! Niech sie Franuś nareszcie urodzi, bo juz mamy 6 dzien po terminie.. :)
Za kilka godzin pewnie juz trafimy na porodowke, bo narazie mam zamiar zostac w domu i spokojnie sie pokurczyc.

Mam nadzieje, ze inne nierozpakowane mamusie tez mają dzisiejszej nocy jakies "akcje". :)
Trzymajcie kciuki proszę!
 
reklama
Dziewczynki ja chyba bede nastepna!
Jak narazie skurcze tylko co 8 minut, ale juz bolą dosc konkretnie.
Niech bolą! Niech sie Franuś nareszcie urodzi, bo juz mamy 6 dzien po terminie.. :)
Za kilka godzin pewnie juz trafimy na porodowke, bo narazie mam zamiar zostac w domu i spokojnie sie pokurczyc.

Mam nadzieje, ze inne nierozpakowane mamusie tez mają dzisiejszej nocy jakies "akcje". :)
Trzymajcie kciuki proszę!

Manija, trzymam kciuki!
Jak to fajnie natura zorganizowała - pod koniec ciąży jesteśmy już tak zmęczone, że czekamy na bolesne skurcze i cieszymy się, jak zaczyna nas boleć. :-):-):-)

Olenka, gratulacje!

A ja nadal w dwupaku i na razie nic nie wskazuje na zmianę. Ale jestem jakaś taka spokojna. Z każdym dniem jest większe prawdopodobieństwo, że urodzę, więc widzę światełko w tunelu. :-):-):-)
 
Witam:-D
Olenko moje gratulacje:-D
Aniaso naprawde szybko:szok:Czym ty smarujesz ten pepek;-)Gratki, my mamy bardzo gruba pepowinke i pewnie troszke z nia pochodzimy:dry:
Manija powodzenia i czekamy na dobre wiesci.
U nas noc dosc spokojna Miloszek tak kolo 21ej pada spac na dobre. Do 4ej jadl co 2 godz a jak zasnal o 4ej to obudzil sie o 8ej:-D
Tylko Mati nawala bo ten sobie o 6ej wstal:baffled::baffled:
Olenko mnie tez bardzo bola brodawki, smaruje bephantenem wietrze, niestety u mnie w poprzednim karmnieniu ten stan trwal 6 tyg, mam nadzieje ze tym razem piersi przyzwyczaja sie szybciej:zawstydzona/y:
Pozdrawiamy wszystkich i czekamy na reszte nierozpakowanych:tak:
 
Witam niedzielnie :)
Głowa boli, Nocka ciężka jak nigdy, Marcel nie mógł zrobić kupki, najpierw tylko prężył się stękał a potem płacz :-( biedak
Dziewczyny jak to jest z tą herbatką koperkową? ja ją może powinnam pić żeby mu lepiej szło? czy jemu już dawać troszkę?? tam napisane że od 1 m-ca życia... więc sama nie wiem, a wyczytałam w necie że niektórzy dają już od początku prawie :confused:
bo teraz w dzień też stękał biedaczek a kupa nie szła dopiero jak poszło to zasnął
 
Witam,
my też mieliśmy ciężką noc... ale nie wiem co było małej ... jakoś zasnąć nie mogła
tatuś z nią siedział do 3, a ja od 3 teraz odsypia i my też :)))

maggie
Herbatka koperkowa jest od 1 tygodnia życia... możesz mu ją dawać... Oliwii daję tą z HiPP-a
Ja jak kiedyś było bardzo ciężko z kupką u Oliwii jeszcze jak nie podawałam herbatki to pomógł czopek glicerynowy... ale to dałam jak już się długo męczyła i spać nie mogła...

Olenka gratuluje :)))
aniaso szybko odpadł, mojej w nocy z 7 na 8 dobę życia :)))
 
Ostatnia edycja:
Maggie ja pije sama koperek. Ale Kubusiowi dawalam od poczatku plantex tylko ze dodawalam mniej proszku niz w zaleceniach, czyli wiecej wody a mniej proszku, np. saszetke na trzy razy. Takie zalecenia dostalam od poloznej i Kubus pieknie puszczal baczki:sorry2:
 
reklama
Czesc Kochane! Chcialam Was troszke poczytac ale chyba nie dam rady bo juz cos maly marudzi! Narazie tatus z nim spaceruje ale czuje ze juz glodny jest wiec zaraz sie zmywam! Dziekuje za gratulacje! Chcialam napisac ze w watku sierpniowe maluszki wystapila mala pomylka! Moj synek nazywa sie Alexander. Nie Marcel:-D:-D
Piersi cholernie bola do tego nawal pokarmu...:wściekła/y: Ale musze sobie poradzic bo bardzo chcem karmic piersia! Wiec zaciskam zeby i modle sie zeby bol szybko minal... Odezwe sie kochne pozniej! Buziaczki
 
Do góry