reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

no wlasnie staram sie nie panikowac, ale ten czop mnie niezle zaskoczyl,
tyle ze to tez w sumie tak naprawde malo znaczy...
zgadza sie
w pierwszej odszedl mi kilka godzin przed porodem,w drugiej jakos niespecjalnie go obserwowałam wiec niewiem,a teraz zobaczymy czasami mam wrażenie,że powoli cos tam schodzi,ale nie myśle o tym,że to jest akurat to
 
reklama

Mewa normalnie aż mnie ciarki przeszły. Niech ci się stopniowo rozkręci do wieczora jak mąż wróci i będziecie mogli pojechać do szpitala. Będę czekać na wieści z niecierpliwością!
 
No prosze nie było mnie troszke a tu chyba nastepne dzieciaczki się szykuja na swiat.Za wszystkie oczywiście trzymam kciuki;-)


Ja jakos nie dowierzam ,że moge za jakies 3 tygodnie urodzić.Z dolegliwości 9 miesiąca to chyba tylko rozpychanie w dole miednicy czuję i skurcze przepowiadajace mam (na ktg wychodziły mi nawet po 80% ale to te bezbolesne),brzuch mi nie ciązy.Dobrze ,ze w poniedziałek mam wizytę to się czegos może dowiem.Sąsiedzi dziwią się ,ze jeszcze mam siłę latac na 4 piętro po kilka razy dziennie,ale jakos nie jest mi cięzko.Nie wiem jakos tak dziwnie się czuję
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja! Niewyspana, bo mały tak kopał, że nie było możliwości przymknąć oka. Dobrze, że w pracy sporo roboty - moze się rozbudzę....:baffled:

Trzymam kciuki za wszystkie rozppakowane, nie rozpakowane i za te co są w trakcie!:-D
 
Dziewczyny jak to jest z tym wysokim ciśnieniem w ciąży??Ja wczoraj u lekarza miałam 140 na 90 i przepisała mi tabletki DOPEGYT brałyście coś takiego??
Musze kontrolować ciśnienie ale co jak leki nie pomogą??Kasia mi pisała że jak za duże ma się ciśnienie to robi cc!!!:szok:
 
Dziewczyny jak to jest z tym wysokim ciśnieniem w ciąży??Ja wczoraj u lekarza miałam 140 na 90 i przepisała mi tabletki DOPEGYT brałyście coś takiego??
Musze kontrolować ciśnienie ale co jak leki nie pomogą??Kasia mi pisała że jak za duże ma się ciśnienie to robi cc!!!:szok:

Zalezy pewnie odlekarza u nas sąsiadka miała od 6 mcciśnienie 160/100 lub większe i miała tez tabletki przepisane,a urodziła siłami natury;-)
 
Zalezy pewnie odlekarza u nas sąsiadka miała od 6 mcciśnienie 160/100 lub większe i miała tez tabletki przepisane,a urodziła siłami natury;-)
moja koleżanka teraz tez miała wysokie zwłaszcza na końcówce i brała leki i rodziła normalnie,wiec to zalezy czy bedzie sie utrzymywac i jakie ono bedzie
 
reklama
Dzień Dobry.
Od rana próbuję czymś się zająć, ale jest chyba za gorąco:no:.Wzięłam się za prasowanie- GŁUPI POMYSŁ!!!stanowczo odradzam w taką pogodę.
Wczoraj Gin. powiedziała żebym się nie oszczędzała- ale zemdleć przy desce do prasowania?chyba nie o to jej chodziło:tak:.

Kasia , Mewa to już chyba pora na Was;-);-);-)???
 
Do góry