reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

milego pluskania Deli:-)

ja moze pojde na spacer krotki, za goraco nie jest to moze jakos do laweczki w parku dotocze sie;-)
milego dnia wszystkim zycze
 
reklama
Oki wróciłam i już żałuje. Apeluje nie wychodźcie z domu same! Jak u mnie na północy (a teoretycznie mam bliżej do morza i wiatru) jest taki skwar to ja sobie w mieście i na południu nie wyobrażam. Raz mi się trafiło wyjechać na weekend majowy pod Wrocław i pomimo młodego wieku czułam się masakrycznie. Więc proszę kto nie musi niech siedzi w domku w samym staniku i majtkach (jak ja teraz) i pije dużo wody.
Mi się jeszcze w sklepie mięsnym dwie golonki spodobały a wieki nie jadłam. I ciągnęłam to na 4 piętro więc po prostu masakra! Ale obiadek będzie pierwsza klasa:-D
Ach znalazłam stanik do karmienia za 4.90! Wzięłam bez mierzenia nawet. Wczoraj w Tesco kupiłam za 30zł i powiem wam że wielce się one od siebie nie różnią. Poczekajcie wstawie fotkę.
 

Załączniki

  • staniki.jpg
    staniki.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Efe za tyle to i mnie trzeba było kupić i podesłać pocztą i tak by tanio wyszło
Ja od początków upałów w domu w bieliźnie tylko siedzę, nic nie zakładam więcej bo nie mam jak oddychać później
Nie wiem czy iść na basen czy nie, bo jak nogi pomoczę to w słońcu będę, a nie wiem czy wytrzymam. W cieniu jest przyjemnie, ale cały basen jest w słońcu :((( no i mam problem :(((
 
Efe za tyle to i mnie trzeba było kupić i podesłać pocztą i tak by tanio wyszło
Ja od początków upałów w domu w bieliźnie tylko siedzę, nic nie zakładam więcej bo nie mam jak oddychać później
Nie wiem czy iść na basen czy nie, bo jak nogi pomoczę to w słońcu będę, a nie wiem czy wytrzymam. W cieniu jest przyjemnie, ale cały basen jest w słońcu :((( no i mam problem :(((
Też pomyślałam ale te rozmiary są jakieś dziwne. 95C samo zostało ale pomyślałam że jakoś skrócę pod biustem. Ten za 4.90 to ten beżowy (ostatni) ale są takie i w takim rozmiarze 95C jeszcze min. dwa. Jak chcesz mogę ci kupić, tylko ty ze zdjęć to szczuplak jesteś w porównaniu ze mną dlatego się wstrzymałam. Niestety dostawy towaru nie będzie, bo pani zmienia branże na rowerową, bo bielizna kiepsko jej szła:sorry:
 
Dzien dobry;-)
Ja nadal w dwupaku:happy: jade dzisiaj odwiedzic kolezanke ktora urodzila jakis czas temu coreczke (nie pamietam kiedy i ani razu u niej nie bylam.) Spytalam jaki rozmiar nosi zeby kupic jakas sukieneczke i powiedziala ze 92:szok: W zyciu sie nie spodziewalam ze juz jest taka duza! Ale ten czas leci...:eek:

Deli jak sie jednak zdecydujesz to wysmaruj sie dobrze kremem z filtrem. Ja juz przezylam raz poparzenie w ciazy i jest masakra. Gin mowil ze skora sie zupelnie inaczej zachowuje w ciazy i nie trudno o takie problemy po kilku chwilach na sloncu. Chociaz powiem Ci ze ja bym na Twoim miejscu nie zdecydowala sie na pelne slonce w taki upalny dzien:sorry:

Efe biustonosze I klasa:tak:
 
Mola wiem, że skóra teraz inaczej reaguje na słonce i dlatego się zastanawiam czy iść czy może lepiej do wanny wskoczyć :-)

Też pomyślałam ale te rozmiary są jakieś dziwne. 95C samo zostało ale pomyślałam że jakoś skrócę pod biustem. Ten za 4.90 to ten beżowy (ostatni) ale są takie i w takim rozmiarze 95C jeszcze min. dwa. Jak chcesz mogę ci kupić, tylko ty ze zdjęć to szczuplak jesteś w porównaniu ze mną dlatego się wstrzymałam. Niestety dostawy towaru nie będzie, bo pani zmienia branże na rowerową, bo bielizna kiepsko jej szła:sorry:

Nie zgadłabym który jest za 4,90 w życiu.
Nie no 95C to za dużo dla mnie :-( ale dziękuje :-)
Jak znów znajdziesz okazję to pisz :-)
Naprawdę super zakup

Basiu jak wizyta... no to masz sklerozę tak jak ja hihih
 
Bylam chwile w ogrodku powiesic pranie i az mi sie w glowie zakrecilo taki upal jest. Ide sie wykapac bo musze jechac po prezent dla tej malej.
 
Witam przyszłe i obecne mamy.:-)Nie udzielałam się na forum już dlugi, dlugi czas. Ale podczytywałam sobie Was więc można powiedzieć jestem na bieżąco.:zawstydzona/y:.U mnie bliżej niż dalej! codziennie mam nadzieję, że to już!!!moja mała Hania nie kwapi się do wyjścia:no:nie mogę się doczekać tego małego brzdąca-przydałaby się jakaś instrukcja:-):-):-) w życiu nie trzymałam na rękach takiego mikruska.
 
reklama
Do góry