reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Mola jabym dla pewnosci spytala sie w tym sklepie czy nie wymienia na inna moze akurat pracuje tam ktos mily i nie bedzie robil problemu
 
witam wieczorkiem:-). Czuję, że pomału zbliża sie termin porodu, bo włącza mi się potrzeba sprzątania, przygotowywania itp. Mam ochotę wszystko pucować, łącznie z oknami, ale zachowuję zdrowy rozsądek przy tym i większości z tych rzeczy nie robię:-D
 
Mam ostatnio to samo....jak na to mowia.....syndrom wicia gniazda....hi,hi.....:-D:-D:-D
A nad oknami to tez sie zastanawialam,czy dam rade.....bo strasznie brudne....:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Wampirka,a ile mala wazyla i mierzyla....?
Mam nadzieje ze niedlugo wyjdzie do domu.....;-)

Ide juz spac...chociaz spróbuje.....bo ostatnio nie moge wcale spac,zle mi i nie moge sie ulozyc....i siku latam czesto....wrr.....kiedy ten sierpien?:-(

Dobranoc wszystkim....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry