reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Gabi jak sie urodzila to wazyla 2150g potem jej sie schudło w inkubatorze do 1960g,po tygodniu jak ja przewiezli do innego szpitala wazyla 1170g i lezala na podgrzewanym łożu a dzis 2230g i juz łózeczko normalne,mierzy 46cm i jest juz taaaaaaaaaaaaaka duuuuuuuuuuza:)

acha przezylam cukrzyce z insuliną i cholestaze,wiec jak ktoras ma pytania to chetnie odpowiem,bylo ciezko ale mozna to przezyc,zapraszam na prv,buziaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam,
Miałam ochotę pospać i oczywiście brzydki skurcz łydki mnie obudził :( i już nie zasnęłam.
A mój po wymasowaniu mojego skurczu śpi jak dziecko, co ja bym dała za sen...

Wczoraj miałam gościa, małą Nikolę 1,5 mc. Jaka słodziutka. Normalnie zapragnęłam swoją Malusią przytulić. Moja mała oczywiście zazdrosna o koleżankę :), jak tylko przyzwyczaiła się do obcych głosów w momencie jak tylko Nikolę usłyszała, ze się zbliża to zaczęłą szaleć - myśłałam, że mi brzusio rozwali.

Dla tych co nie mają zgagi i myślą, że dzieciątko bez włosków (bo już raz był taki temacik) będzie znów odbicie od reguły.. mama Nikoli w ogóle nie miała zgagi, a mała ma czarne włoski dł. ok 3 cm :) więc proszę się nie martwić, jak dziecko ma mieć włoski to będą czy się miało zgagę czy też nie.

Idę poczytać, bo widzę że dobrze wam wczoraj szło to stukanie po klawiaturze ....
Przez weekend mnie nie będzie więc proszę się nie rozpakowywać... Chyba, że jakiś dzieciaczek będzie bardzo nalegał to proszę o sms-ka i Kasię o wpis na listę :)...
 
To tak jak u mnie, raz burza, za drugim razem po prostu nie umiałam zasnąć, a dziś skurcz ;/ i mam już dość... Jestem zmęczona, senna, a spać nie umiem:((((

A jak się czujesz??
 
mi to ostatnio nawet w dzien nie udaje sie zdrzemnać :wściekła/y::-(

prócz tego że czuje sie zmęczona to chyba załatwienie się rzeczywiście pomogło bo pod względem skurczów lepiej zniosłam tą noc.... tym razem maż chrapał strasznie ;/
 
no to fajnie, że się udało i ze skurczami już lepiej :)

ja w dzień się kładę, ale rzadko udaje mi się zasnąć :(((, a mówią by teraz korzystać, bo potem Maleństwo może dać w kość, a jak tu korzystać jak organizm mówi NIE :(((
 
reklama
nie tylko ty, ale miejmy nadzieję, że będziemy mieć Aniołki i będą długo spały :)))
nic idę się pakować pomału, może w górach będę lepiej spać
 
Do góry