reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

właśnie tak myślę bo niby słonko jest ale mi firanki fruwają...
oj szaleństwo zakupowe już na maksa rozciągnięte;p
pa Basiu:) to ta pogoda tak wpływa ból głowy chyba część ma dziś...
Ewelinka coś muszę mieć obiadowego dla małego chłopa mojego bo drugi dzień z rzędu frytek nie będzie chciał;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
zawsze bierze się pod uwagę pierwsze usg bo potem są u maluszków różnice genetyczne typu długie nóżki albo duża główka i lekarze określają wiek wg schematów czyli średnich wyników a to już mniej miarodajne;p
 
Ja juz po obiadku i czas powoli się szykować do szkoły rodzenia na wykłady :-)
Patrzyłam też staniki z Alles i mają nawet 75G i 80G, to się trochę uspokoiłam bo już myslałam, że będę musiała jakieś swoje przerabiać :-D Teraz tylko zmierzyć i zakupić zostało.
 
reklama
sempe a jednak mądre bestyjki mimo ze małe;p
ja w domu na szczęście zapałek nie używam;/
g brzmi bardzo poważnie;p
Aga a uśmiech z jakiego powodu??
u mnie duchota na dworku straszna myślałam że padne a wiatr wieje i nic nie daje:(