reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
można brać paracetamol co 4h przy silnych bólach.
juz sobie zakupiłam do szpitala 2 opakowania i mam zamiar te 3 dni na tym jechac, dziecku nie szkodzi a mnie nic nie boli!
 
..a wiesz jakos sie boje brac cokolwiek..
Na poczatku ciazy bylam bardzo chora. W 2miesiacu bylam jak mialam wirusa grypy w brzuszku. Wtedy to przez 5dni mialam goraczke powyzej 39stopni, tyle przeszlam, ze masakra:-(jak sobie tyko przypomne.. wymioty..ech....
Teraz to jakby mnie nawet glowa mocno bolala, to wole isc spac... Sen mi pomaga. Na cale szczescie!
 
Moja znajoma wczoraj poszła do szpitala rodzić bo już tydzień po terminie jest .Zrobili jej test na oxytocynę i nic .Teraz pisze mi ,że drugą ma kropłówke ,a szyjka nadal długa i zero rozwarcia .Tylko słyszy jak inne dziewczyny rodzą i krzyczą .Musze jakiegoś bociana złapać i odesłac go do szpitala może wreszcie bidulka urodzi:angry:
 
..a wiesz jakos sie boje brac cokolwiek..
Na poczatku ciazy bylam bardzo chora. W 2miesiacu bylam jak mialam wirusa grypy w brzuszku. Wtedy to przez 5dni mialam goraczke powyzej 39stopni, tyle przeszlam, ze masakra:-(jak sobie tyko przypomne.. wymioty..ech....
Teraz to jakby mnie nawet glowa mocno bolala, to wole isc spac... Sen mi pomaga. Na cale szczescie!
ja od poczatku ciazy juz szesc razy angine mialam... non stop antybiotyki:dry:
takze juz tez sie nacierpialam... szesnascie zastrzykow:dry:

Moja znajoma wczoraj poszła do szpitala rodzić bo już tydzień po terminie jest .Zrobili jej test na oxytocynę i nic .Teraz pisze mi ,że drugą ma kropłówke ,a szyjka nadal długa i zero rozwarcia .Tylko słyszy jak inne dziewczyny rodzą i krzyczą .Musze jakiegoś bociana złapać i odesłac go do szpitala może wreszcie bidulka urodzi:angry:
oj to wspolczuje... moja kuzynke tak meczyli tydzien zanim urodzila:dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ojej! to sie nachorowalas:-( zdrowka ci zycze!!!!!

A ja myslalam, ze to mi zdrowko nie dopisywalo. Teraz jednak mysle sobie, ze mam ogromne szczescie, ze nic poza tym mi nie dolegalo.. ptfu!.. ptfu!.. ptfu!..
 
ojej! to sie nachorowalas:-( zdrowka ci zycze!!!!!

A ja myslalam, ze to mi zdrowko nie dopisywalo. Teraz jednak mysle sobie, ze mam ogromne szczescie, ze nic poza tym mi nie dolegalo.. ptfu!.. ptfu!.. ptfu!..
dzieki....
tu wszystkie tak sie meczyly z roznymi chorobskami:-D
teraz non stop choruje a przy corze zero:-D

oby wszystkie do konca byly zdrowe jak ryba:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama