reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

kurcze to nie ciekawie - ale lekarze tez się mylą, może to dobry znak, że daje sobie radę. Tym bardziej, ze to taki wcześniaczek - może jeszcze się uda.... Biedni rodzice :-(
Kardiolodzy we Wroclawiu i Warszawie twierdza ze nie ma szans. Oni caly czas szukaja. Dzwonia po klinikach w calej europie.
 
reklama
Mola to straszne co piszesz. Nie wyobrażam sobie co oni teraz przezywają.
Mam nadzieje, że znajdą pomoc i Maleńka będzie żyć.
 
Miala wszystkie badania i byla pod szczegolna opieka bo ma cukrzyce od dziecka. Powiedzieli ze serduszko jest prawidlowe! Mala urodzila sie 2 tygodnie temu (w 7 m-cu ciazy) i ma nie operacyjna wade serca z ktora nie da sie zyc. Od razu jak to wyszlo lekarze odlaczyli ja od apatarury a ona mimo to zyje juz 2 tygodnie!:-:)-:)-(
Niejestem w stanie nawt pomyslec o tym co rodzice moga czyc,z całego serduszka zycze aby wszystko bylo wporządku!!!!
 
my w weekend wybieramy sie nad jezioro wiec mam nadzieje ze pogoda nam dopisze ale z tego co widze to nawet na komunie dzieci beda miały wietrznie;(
 
na weekend nad jeziorko sie wybieramy ciekawe czy pogoda dopisze a sumie to czas komuni i widzę ze u nas to raczej wietrznie bedzie;(
 
reklama
Mola bardzo współczuję rodzinie, dzieciątko jest bardzo silne, mam nadzieję że stanie się jakiś cud i będzie można zoperować tą wadę i wróci do zdrowia.

U mnie słoneczko wyszło, jest zimno ale pójdę powiesić pranie na dworze, będzie ładnie pachniało :tak:
 
Do góry