reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam dziewczyny:-):-):-)
ja sobie dziś pospałam do 9 normalnie rozpusta:-D:-D:-D
słonko świeci i dobrze bo muszę jechać parę spraw załatwić popołudniu:sorry2:

Ojjj zazdroszczę - nas Anielka zerwała o 5.30 i koniec spania - "mama stawaj juz dzień"

KASAX jak tam noc? Jak mateuszek i jak Ty? Tak podczytywałam co u was i w nocy mi się sniło, ze sie Mateuszkiem Twoim zajmowałam a on mi cały czas uciekał :szok::baffled:;-)
 
hejka
witam sie po weekendowej nieobecnosci!

W weekend mielismy kiepska pogode za to dzis jak siedze w pracy to swieci sloneczko :dry:

ale w sobote mama przywiozla mi 15kg ciuszkow od szwagierki w rozmiarach od 0 do 3 mies - sa przesliczne! Niektore rozowe z koroneczkami, kokardkami i innymi ozdobkami sa takie slodkie!! Kilka godzin spedzilam na ich segregowaniu :szok: - tyle tego bylo!! :-) Moglabym je tak ukladac codziennie :-) wlasciwie z ciuszkow to juz nic nie musimy kupowac, przynajmniej na poczatek. Ale pewnie i tak jak cos mnie zauroczy w sklepie to sie nie powstrzymam :tak:
 
No ja wysuszona i ułożona, nawet makeup zrobiłam. Tylko czekam na mojego nieślubnego, żeby mnie do lekarza zawiózł.
Mju Deli nie jedzie nad może bo ją brzuch boli ostatnio. Woli bliżej w góry. Ostatnio też ją o to pytałam:)

Aniu 9! Rozpusta! Ja od 7 na nogach :(
 
Megaczka ja to ostatnio robiłam i najwięcej frajdy miałam z tymi przeuroczymi malutkim skarpetkami. Już mam poprane wszystko i poukładane w komodzie. Także już się uspokoiłam, że mam i mogę pomyśleć o łóżeczku, pieluchach i innych takich.
 
reklama
pranie i prasowanie zostawie sobie na koniec czerwca bo bedziemy jeszcze odswiezac pokoj. Ale zabawa takimi ciuszkami to wielka przyjemnosc! Juz nie moge sie doczekac az bede je zakladac mojemu Malenstwu :-)
 
Do góry