reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Malinka ja właśnie mam takie skurcze tylko że bolesne dlatego leki biorę i leżeć muszę:(
O biedactwo... jak ja Ci współczuję. Ja wczoraj miałam cos bolesnego ale nie wiem czy to przypadkiem małe się tak nie wtarabaniło na mój brzuch - po przeszło po kilku sekundach i już nie wróciło. a brzuch był twardy tylko w tym bolącym miejscu na szer 10cm a grubości 2cm. I potem przeszło.
 
reklama
Witajcie!
Dziś wyjeżdżamy na Święta do rodziców,więc chciałam Wam Wszystkim złożyć życzenia:
Zdrowych,Spokojnych,Pełnych Miłości Świąt
Smacznego Jajka,Mokrego Lanego Poniedziałku
Nie przejadajcie się za dużo:-);-)
 
Jedziemy za chwile z malym prywatnie, znow mu charczy. Boje sie ze wzgledu na swieta, jutro nikt nas nie przyjmie w razie czego. Trzymajcie kciuki zeby nas do szpitala nie wyslal. :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry