reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
2 litry dziś wypite, więc do wieczorka spokój...
A jaki mój będzie dumny, że coraz lepiej mi idzie...

Normalnie sama jestem dumna z siebie..

No wlasnie, jaka jest "zalecana norma" plynow, ktore powinnysmy dziennie w ciazy wypijac?

Ja sie boje ze pije za malo, prawie nie mam pragnienia, tylko czasem pol szklaneczki popije po jedzeniu
 
Dziewczyny robi mi sie zapalenie stawu w kolanie nie wiecie jaka masc by na to mozna:baffled:Coraz gorzej mnie boli.
Edzia tu tempo jest ogromne trza sie przyzwyczaic i wciagnac w nalog:wściekła/y:
współczuje:szok: kasia popatrz na internecie ktore sa bezpieczne w ciazy...ja nie mam zielonego pojecia....może amol?
 
Dziewczyny robi mi sie zapalenie stawu w kolanie nie wiecie jaka masc by na to mozna:baffled:Coraz gorzej mnie boli.
Edzia tu tempo jest ogromne trza sie przyzwyczaic i wciagnac w nalog:wściekła/y:
Oj Kasiu nie wiem co w ciąży można.
Mój ma Ketonal i mu pomaga, ale w ciąży chyba nie można tej maści poczekaj poczytam ulotkę.
 
reklama
mała chwilke mnie nie było,a tu taka produkcja,was na chwilke nie mozna zostawić
mój strzelec ale nie jest jakis upierdliwy
 
Do góry