reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Ja wodnik, tatuś lew i maleństwo też mogłoby się troszkę pośpieszyć, bo z pedantem nie dam rady:-(
 
reklama
Roksana wiem;-);-)
ja nie daje rady tyle pic i chyba tez ten normalec sobie kupie, bo nie wyrabiam, moje jelita zdechly
 
No o fakt gaduły jesteśmy. Ale jak troszkę z nami pobędziesz zobaczysz, że wcale nie jest szybkie tempo
 
Roksana, ja o skasowanie swojego wątku, który wpisałam 2 razy piprosiłam admina całości. Miła kobitka.
 
reklama
Dziewczyny robi mi sie zapalenie stawu w kolanie nie wiecie jaka masc by na to mozna:baffled:Coraz gorzej mnie boli.
Edzia tu tempo jest ogromne trza sie przyzwyczaic i wciagnac w nalog:wściekła/y:
 
Do góry