reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

:sorry2:czesc dziewczyny... mam pytanko bo do tej pory chodzialm do prywatnego ginekologa ale nie stac mnie dluzej tam chodzic jestem w 17 tygodniu i za jakis czas tak mniej wiecej 2 tyg musze isc do lekarza na wizyte ale juz panstwowo a co jesli nie mam ksiazeczki rodzinnej bo zus nie spieszy sie z tym zeby przeslac ja do nas do domu a slyszalam ze kobiety w ciazy maja prawo do bezplatnych badan i ze lekarz nawet nie powinien pytac o legitymacje rodzinna?
 
reklama
hej dziewczyny...:-) ja juz zdrowa:-D koniec zastrzykow:-D ale za to meza mi lamie:wściekła/y: pytanie ma ktoras z was zawroty glowy jeszcze? ja okropnie:wściekła/y:
 

Załączniki

  • Moje foty-0019.jpg
    Moje foty-0019.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 14
hej dziewczyny...:-) ja juz zdrowa:-D koniec zastrzykow:-D ale za to meza mi lamie:wściekła/y: pytanie ma ktoras z was zawroty glowy jeszcze? ja okropnie:wściekła/y:
To wspaniale że koniec zastrzyków:-Dsuper Fotka:tak:USG
A zawrotów głowy to ja nie miałam

:sorry2:czesc dziewczyny... mam pytanko bo do tej pory chodzialm do prywatnego ginekologa ale nie stac mnie dluzej tam chodzic jestem w 17 tygodniu i za jakis czas tak mniej wiecej 2 tyg musze isc do lekarza na wizyte ale juz panstwowo a co jesli nie mam ksiazeczki rodzinnej bo zus nie spieszy sie z tym zeby przeslac ja do nas do domu a slyszalam ze kobiety w ciazy maja prawo do bezplatnych badan i ze lekarz nawet nie powinien pytac o legitymacje rodzinna?
Witaj przykro mi ale ja nie wiem ale bardziej doświadczone dziewczyny powinny wiedzieć:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie wiem ja chodzę państwowo i nigdy nie dawałam książeczki tylko jak pierwszy raz poszłam do przychodni w której nigdy nie byłam ale w ciąży nie byłam stwierdzonej a to bylo ok 6 lat temu:dry:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki jestem juz po wizycie u dentysty...no i tak jak myslalam, czeka mnie kanalowe leczenie :-(. Na razie mam zalozone lekarstwo co by ztrauc zeba-troszke boli ale ma przejsc do wieczora wiec sie pocieszam...
 
a pracujesz? masz paski z pracy za styczeń?
współczuje kanałowego ja z jednym paskudnym zębem byłam 8 razy, szok
 
nie ja nie pracuje tylko moj maz. on ma swoja ksiazeczke ale czekamy juz miesiac az z zusu przysla nam rodzinna legitymacje bo jestem ubezpieczona u meza w pracy ale musze miec ksiazeczke
 
reklama
a to kiepsko bo bez książeczki to tylko u męża w pracy mogą wystawić zaświadczenie:tak::tak:
mnie rok temu rodzinną w takiej sytuacji zakład pracy męża dał jak z zusu przyszlo
 
Do góry