reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

u mnie było tak!
pierwsza i druga ciąża to nic nie myśłałam co będzie, było mi obojętnie ale jak zaszłam w trzecią ciąże to pragnienie dziewczynki było tak silne że się udało:-) i jest córeczka. natomiast teraz jest mi całkowicie obojętnie. Zdrowe to podstawa! Obawiam się porodu bo przepowaiadają mi że urodzę w domu hihih, córkę urodziłam prawie w samochodzie, po 16minutach od dojechania do szpitala było już po wszystkim.

zyczę wszystkim dobrego dnia!!
 
reklama
mój jesli cos mówi o dzidzi, to ciągle w rodzaju męskim, a ja go ciągle poprawiam ze moze być dziewczynka...

w perspektywie wiekszej liczby dzieci - to w sumie fajnie gdyby najstarszy był chłopiec, ale chyba wolałabym dziewczyneczkę, chociaz oczywiscie zdrówko to podstawa
 
Ja bym wolała starszą córkę, a młodszego syna.
A by bardzo chciał córeczkę ja też, aczkolwiek mój instynkt mówi, że będzie chłopak :). Najśmieszniejsze jest to, że dla córki mamy imię, a dla chłopca nie potrafimy wybrać.
 
Witam
Ja również marzę o dziewczynce (nawet z M się śmiejemy ,że muszę jeść ,bo esterka nie urośnie),a co będzie to zobaczymy .Pierwszego mam chłopca i w koło mnie wszystkie mamy chłopaków ,więc miła będzie odmiana:-).
Ja mam dziś na 18 usg może coś już będzie wiadomo:baffled:.
 
Cześć dziewczynki :-) wstyd się przyznać ale ostatnio tu mnie nie było ehh :zawstydzona/y: jakoś jestem niezorganizowana ciągle mi czasu brak :wściekła/y:

Jutro idę na badania, już nie mogę się doczekać!! :-) i ja się dołączam do grona tych które wyczekują córy :-D
a tak poza tym to zauwazaylam ze chudnę! w udach i pośladki mi zmalały :szok: za to w boczkach troszeczke przybylo :-) ale brzuszek jaki byl taki byl raczej bez zmian. A najgorsze ze mnie choróbsko łapie :/ smarka i kicham gardło boli, kuruje sie domowo i mam nadzieje że nie wyjdzie z tego jakaś grypa!
No to sie wyżaliłam i naklikałam :D pozdrawiam was wszystkie mocno
 
cze wszystkim
wlasnie wrocilam ze swojego usg.. i nie mam slow aby to opisac :szok: tacy jestesmy szczesliwy dzidzia ma sie dobrze.. i ta nasza zaba to skoczna i bardzo rochliwa .. hihihi... cos czuje ze synek lobuzak rosnie.. :-):-):-)
wstawie fotki zaraz to mzzeczie se podejzec.. a jeszcze jedno zmienil mi sie termin teraz mam na 3 sierpnia.. zaraz smienie sowaczek.. no to narazie papapapa pozdrawiam
 

Załączniki

  • baby213uge1d.jpg
    baby213uge1d.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 45
  • baby 01 13uge1d..jpg
    baby 01 13uge1d..jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 41
andradk cudny ten twój dzieciaczek, jaką ma ładną wyraźną buzię, gratuluję

kokota, ja też mam A Rh minus, narazie jest ok, oby tak dalej

A wszystkim pragnącym córek życzę z całego serducha żeby się spełniło
Moi teściowie bardzo chcieli syna, i tak długo próbowalli, że urodziło im się 8 córek a dopiero mój mąż. Po nim dwa lata później urodziły się bliźniaki, chłopak i dziewczyna. w sumie 9 córek i 2 synów

Życzę wam żebyście nie musiały tak długo próbować

BUZIAKI
 
reklama
Do góry