reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Troche mnie to uspokoiło bo te bóle glowy nie dawały mi spokoju .A zaraz na wywiadówkę pędzę. Mam nadzieje ,że mój synek nie nabroił zbytnio

To ja się żegnam i do jutra:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aniaso86 wywiadowka spoko to dopiero 1 klasa, a moj syn sobie radzi bardzo dobrze:-):-):-)Tylko nie choruj

No a mnie powoli zaczyna brac nerwowka przed jutrzejsza wizyta u gina. Mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku, ale tak jakos sie denerwuje:baffled:
Wampirka gdzie sie podziewasz??????????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i wkoncu juz mam termian na moje pierwsze USG , niestety dopiero na 17 lutego :no: ale co zrobic musze czekac , zadzwonilam do poloznej i sie pytalam czy niemoge miec wczesniej to mi powiedziala zebym sie niemartwila ze bede dopiero w 4 miesiacu :no: . Ale niestety tak to juz tu jest .Poprostu musze byc CIERPLIWA :wściekła/y:
 
Dobrze mowic cierpliwa:baffled:Na twoim miejscu jajko bym zniosla:wściekła/y:Jutro juz mam drugie i bardzo sie ciesze bo bede wiedziec czy z kruszynka wszystko w porzadku. Duuuuuuuuzo cierpliwosci ci zycze:confused:

A co tu taka cisza, wiadomosci ogladacie czy co?:wściekła/y:

No wampirka pisz wiem ze jestes, czekam:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczynki:):):) u mnie wszytsko ok,usg w porzadku wyszło,lekarz powiedział ze nie mam czym sie martwic,dał mi skierowanie na badania,w nastepnym tyg mam do laboratorium a 6 lutego na echografie a 16 lutego do niego na wizytke:)dziekuje ze trzymałyscie kciuki!!!

No wampirka pisz wiem ze jestes, czekam:confused:
oj Kasiulku (moja imienniczko) jestem jestem ale mój mały ośmioletni brat mnie męczy na gg i nie mam wyjścia musze z nim pisać,więc tak jednym okiem na babyboom a jednym na gg zapodaję!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry