reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
hej dziewczyny...ale żeście sie rozpisały...ponad 40 stron mam do nadrobienia ale teraz nie mam na nic sił..dopadła mnie choroba..( znowu:zawstydzona/y:) okropne przeziebienie:-( mojego synka również.przyjmuje *spam* do tego czosnek i wit.c. ale jak wiadomo mało skuteczne:dry: badania na szczescie juz zrobione a jutro na 16.00 wizyta u ginekologa.:sorry2: do tego wszystkiego remont w domu wiec nie mam kiedy zagladać na forum.
nie moge doczekać sie wizyty,,,jak tylko bede miała zdjecia z usg wkleje na stronke;-)
 
Witam
wampirka trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte i za fasolke :-)

co do przytulanek to ja jeszcze nie moge ale chce mi sie coraz bardziej nawet mi sie po nocach sni...:zawstydzona/y:

mam za to problem z glowa od dluzszego czasu strasznie mnie boli prawie codziennie cisnienie mam w normie znaczy sie jak na mnie (ogolnie niskie) nie chce brac prochow ale tak sie martwie czy oby wszystko jest ok :-(

milej nocki
Monika
 
No roksana113 bidulko faktycznie te chorobska ci nie odpuszczaja, oby nie zakonczylo sie na antybiotyku:no:Zycze duzo zdrowka, dla ciebie i twojego synka:tak:Powodzenia jutro na usg i czekam na zdjecia:-)

aga_irlandia ah te nasze seriale, ja tez zaraz uciekam na na wspolnej, a i czeka na mnie kaszka manna z kompotem z wisni, pycha:-D

Koti81 fajnie ze ci lepiej:-)

Piwonia_2 napewno to macica sie rozciaga, co druga z nas sie na to uskarza, moja macica chyba jeszcze nie doszla do siebie po poprzedniej ciazy, bo jakos mnie nic nie boli i to mnie cieszy, bo w kazdej ciazy zwijalam sie z bolu:baffled::-)

wampirka20@wp.pl czekam na dobre wiadomosci jutro jak wrocisz od gina od razu pisz:tak::-D

No dobra pozdrawiam wszystkich bardzo:-):-):-)
 
kaska ty wstreciuchu.......sama te kaszke bedziesz jesc??????a ja???????/zjadlabym z jagodamiale skad wziac.......moze z cynamonem sobie zrobie.....ech

to uciekam bo nie zdaze......
dobranoc wszystkimkolorowych snow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Piwonia_2- witam Cię serdecznie.

Wampirka mam nadzieję, że krwawienie już nie wróci, napisz jutro od razu co gin powiedział......................


dam znać jak tylko siądę do kompa-pewnie wieczorem-no chyba ze się będę znakomicie czuła:)

Agus pycha bylo. Ale z jagodami tez bym zjadla:baffled:Na wiosne wysylam meza do lasu na jagody, niech zbiera.
oj kaskax25 kaska jagody to gdzieś w sierpniu w lasach rosną,buhhahahahhaha,biedny mąż,nie mów że bedziesz mu kazała ich szukać wiosną,biedaczek,hm.......... no ale czego się nie robi dla kochanej ciężarnej żonki?mój mąż też by pewnie poszedł szukać,żebym mu tylko przestała truć za uszami:):):):tak:

a ja dziś wcinałam i to nie tak dawno szprotki w pomidorach,eh....dziwne, ale były taaaaaaaaakie pyszne!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry