reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
mam mam sory trochę zakręcona jestem ale tak to jest jak jest się myślami w rożnych miejscach w ogóle to mam tak odkąd w pracy wiedza o fasolce ciągły stres może uda mi się znaleźć w końcu jakiegoś" normalnego" lekarza to to będę spokojniejsza
 
mam mam sory trochę zakręcona jestem ale tak to jest jak jest się myślami w rożnych miejscach w ogóle to mam tak odkąd w pracy wiedza o fasolce ciągły stres może uda mi się znaleźć w końcu jakiegoś" normalnego" lekarza to to będę spokojniejsza

potrzebni sa na świecie ludzie pozytywnie zakreceni:-)

a tak poważnie to sie nie stresuj bo to szkodzi twojej dzidzi,zawsze predzej czy pózniej wszystko sie jakos układa.;-)
 
Ja po wizycie u gin i wszystko ok - choc tak naprawdę spokojna będe dopiero po usg - a to dopiero 3 lutego...

Pisałyście o smarowaniu się amolem, że małe partie ciała to ok, ale tak się zastanawiam, że skoro nie można używać do twarzy kremu z wit.A/retinolem to może jednak te substancje, które są szkodliwe moga zaszkodzić nawet w małych ilościach. Ja bym mimo wszystko była ostrożna... ale to ja - matka polka histeryczka :sorry:
 
witam dziewczynki. jeden dzień w pracy i tyle stron do nadrobienia :-) . wiecie co zauważyłam wieczorami takie dziwne coś. jak sie kładę już spać, to też czuje coś dziwnego w brzuchu. jakby bąbeki czy coś takiego. stwierdziłam, że może to moje jelita przechodzą jakąś traumę, ale to tak codziennie wieczorem? i o tej samej porze ? chyba się doszukuję "znaków" od dzidzi ;-). poza tym zauważyłam że spać na brzuchu nie mogę, na boku też bo mnie ciągnie, więc plackiem na plecach tylko.no i właśnie wszystkie bóle "ciągnące" czuję jak kłade się spać :confused:
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Odebrałam wczoraj wyniki krwi i moczu i wyszło mi, że mam podwyższony % NEUTROCYTÓW.....wiecie może co jest tego przyczyną i czy aby groźne dla dzidzi nie jest....mam jutro wizytę, ale ten czas tak wolno leci, że chciałabym już wiedzieć...
 
Do góry