reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Marcia nie bierz wynikow zbyt doslownie, lekkie podwyzszenie jakichkolwiek wartosci to jeszcze nic zlego, jak ja zaczelam kiedys analizowac swoje wyniki to wyszlo mi ze mam poczatki bialaczki, :wściekła/y:O dziwo na te lekko podwyzszone wartosci lekarz nie zwrocil uwagi twierdzac ze wszystko w porzadku. W ciazy w organizmie zachodzi prawdziwa rewolucja, jedne wartosci rosna inne spadaja.
Ja mam odbior wynikow jutro az ciekawa jestem co wyjdzie
 
kaskax25 dzięki :-) poszperała troszkę w necie i wyczytałam, że podwyższone neutrocyty min świadczą o trzecim trumestrze ciązy :eek:. Nie napisali ile podwyższone. Ja mam lekko podwyższone ,do tego każda kobieta i każda ciąża są inne, wiec chyba nie ma podstaw do obaw. Jutro wszystkiego sie dowiem :tak:
 
Dzien dobry ;-)
Boze ile wyscie tego nawypisywaly :-) :szok: ja mimo iz czesto nie pisuje czytamWas Laseczki na biezaco :-)
Wczoraj bylam na pierwszych zajeciach z cyklu "aktywne 9 miesiecy"- bardzo fajne, lekkie, rozciagajace i relaksujace cwiczonka dla ciezarowek :-) Polecam. No a dzis wybieram sie na aqua aerobic-ciekawa jestem jak bedzie. Musze troche pociwczyc w wodzie-zalecenia lekarza-bo garbie sie niesamowicie :zawstydzona/y: a im wiekszy brzuszek, tym ciezej moze byc dla kregoslupa...:no:
No a tak poza tym w dalszym ciagu i na cale szczescie objawow brak -jakochkolwiek:eek: ale juz sie tym nie martwie, w koncu widzialam serduszko mojego dzieciatka :tak:

Nie wiem czy Wam mowilam, ale 18 kwietnia bierzemy slub-najsmiesznejsze jest to, ze suknie kupilam jeszcze przed tym jak dowiedzialam sie o ciazy:baffled: Dzewczyny jakie ja mam stresy, aostatnio coraz wieksze (pewnie dlatego ze coraz mniej czasu zostalo) ze sie w nia nie zmieszcze-hehe :-):-D wiem smieszne problemy, ale mimo wszystko troche nerwow przy tym jest ;-)
Teraz chodzimy na te wszystkie nauki przedmalzenskie i musze Wam powiedziec ze jestem calkiem milo zaskoczona :-) ksiadz super opowiada :-)
dobra nie zanudzam Was i juz znikam ;-)
Milego dnia!
 
No to gratulacje andziaa. Trzymam kciuki, żeby było bezstresowo.
A jeśli chodzi o wykłady księży, to aż mi na samą myśl się uśmiecha buzia. No bo jak można sie nie ubawić słuchając księdza mówiącego o antykoncepcji!
 
Dzień dobry :-)

Ja tez jestem wierną czytelniczką. Smutno by bylo bez naszego forum :-)

Babki, wyjaśnijcie mi prosze jedną rzecz... Chodzi mi o wyliczanie, w ktorym jestesmy tygodniu. Na jednym z portali pokazuje się np. 12 tydz. 3 dzień ciąży a np. na babyboom 13 tydz. 3 dzień ciąży (Oba portale liczą od ost.miesiaczki). O co w tym biega? :eek:

Piszecie o bąbelkach w brzuszku... Ja nie mam czegoś takiego. U mnie ciągle coś w brzucholku pobolewa. Nie tak ciągle ale co jakiś czas. Juz sama nie wiem czy to normalka. Czy Was tez czasami coś tam boli? Chyba zbyt mocno obserwuję swoj organizm.

Odebrałam wyniki krzywej cukrowej - w normie!!! :-)

Andzia - gratulacje z powodu ślubu! :-) Ja przed swoim tez sie stresowałam, to chyba normalka. Jednakże Ty musisz uważać na dzidzie i sie nie denerwować. Co do sukni - ona już jest uszyta? Czy ewentualnie bedziesz mogła ją nieco poszerzyć? Przed slubem tez mialam stresa, bo z kolei b.schudlam i sukienka dobrze nie lezala (wisiala na mnie jak na wieszaku). Trzeba bylo prawie cała przerabiać dosłownie kilka dni przed slubem. 3mam kciuki by wszystko poszło po Twojej myśli :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na szczescie suknie uda sie jeszcze poszerzyc. Przed ciaza w czasie kiedy kupowalam suknie zamowilam ja na rozmiar 34/36. Teraz udalo mi sie zmienic zamowienie na rozmiar 38-za rada Pani w salonie. Beda oczywiscie poprawki krawieckie, a to skracanie, a to poszerzanie, zmniejszanie itp. Mam tylko nadzieje, ze ten rozmiar (38) nie okaza sie za maly:szok: w czasie slubu bede w 24 tyg-zebym tylko sie zmiescila.:-)

Leila z tygodniami Ci nie pomoge-bo sama sie w tym gubie. Wiem jedynie ze jak jest np 13 tydz i 3 dzien-to mozna powiedziec ze jest sie w 14 tyg. Ale dlaczego na innych stronach wylicza Ci o tydzien pozniej, a na innych o tydzien wczesniej- nie mam pojecia:eek:
tak poza tym to bardzo sie ciesze ze wyniki w normie-super :-D
agusia dzieki za gratulacje:-) co do ksiedza mowiacego o antykoncpecji-fakt, na sama mysl mozna sie usmiac. Jeszcze co prawda nie mialam takich zajec, ale jak tylko bedzie cos zabawnego-opowiem Wam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Andzia, z Twojego opisu wynika, że jesteś bardzo szczuplutką osobą - więc nie martw się - na pewno aż tak nie przytyjesz, żeby się nie zmieścić w r.38 :) pewnie tylko brzuszek bedzie Ci troszke wystawał, ale to przecież slodko wygląda :-) Ehhh, tylko pozazdrościć tego ślubu :) Wspanialy dzień, pelen emocji. U mnie wprawdzie lało strasznie cały dzien (miałam ślub w wakacje), ale i tak to było cudowne przeżycie. A masz gdzieś fotki tej Twojej sukienki? Jaki krój?

Pozdrawiam!
 
reklama
No wlasnie obawiam sie o kroj tej sukni. Jest bardzo przylegajaca. Obcisla w biuscie i w talii, a w linni bioder lekko sie rozchodzi.
Suknie ślubne - Madonna: kolekcja Pronovias

Co do tego brzuszka-ja rowniez uwazam ze odstajace pileczki wygladaja przeuroczo :-) Ale nie wiem czy przy tym kroju sukni, pileczka rzeczywiscie bedzie wygladac jak brzuszek ciazowy, czy po prostu jak faldka tluszczu:eek:

a co do wagi to juz mam prawie 2kg na plusie hehe :-) ale w I ciazy tez tak mialam, a w konsekwencji duzo nie przybralam, wiec sie nie martwie :-) teraz waze niecale 52 kg na 164cm wzrostu, wiec calkiem normalnie :-)
 
Do góry