reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Na wyniki jade jutro dostalam na glukoze, morfologie, mocz i WR. Mam nadzieje ze beda dobre, bo jedna ciaza za druga i jeszcze to ze karmilam piersia. A wizyte mam 28, napewno zrobi mi USG ze wzgledu na te poronienia, ale jestem jakos spokojna, za mocno mnie te mdlosci mecza zeby mialo byc cos nie tak. A ciebie widze lepiej?
 
dziewczyny ale macie tempo :) ja poprosze może jak bedziecie chciały i mogły (bezie nam łatwiej potem z tego korzystać) żeby np o badaniach to na wątku o badaniach się starc???

napisze co zapamietałam że chciałam wtrącić jak was czytałam - ja miałm rwe w pierwszej ciąży - koszmarna sprawa!!! teraz na początku ciąży tez mi się odzywała...

na skurcze miałam zapisany potas, na pewno jest skuteczniejszy niż magnez ale pewnie na tym etapie magnez wystarczy...

co do nacierań - nalezy tylko pamietać by nie przegrzać organizmu - np nie mozna grzać sie poduszką, więc może z amolem chodzi o to samo....natomiast nie sądzę by mógł zaszkodzić w ilości na skroniach - mam na myśli bardziej duże przestrzenie -plecy itp...tak samo nie można banik stawiać - ewentualnie te chińskie które nie rozgrzewają (chyba próżniowe są)
 
Na wyniki jade jutro dostalam na glukoze, morfologie, mocz i WR. Mam nadzieje ze beda dobre, bo jedna ciaza za druga i jeszcze to ze karmilam piersia. A wizyte mam 28, napewno zrobi mi USG ze wzgledu na te poronienia, ale jestem jakos spokojna, za mocno mnie te mdlosci mecza zeby mialo byc cos nie tak. A ciebie widze lepiej?

ja ide na badania w czwartek i mam na te same oprócz WR.co to sa za badania?
 
Hj Laski,

Roksana, tez miałam takie skurcze w nocy. Są one najczęściej skutkiem niedoboru magnezu. Ja piję takie rozpuszczalne - naprawde pomogło. Teraz tylko sporadycznie łapie mnie w nocy skurcz. Czasami jak się budzilam w nocy to nie czulam swojej ręki lub nogi. Okropne uczucie.

mi z kolei dokucza ból pleców. Rodzice mowią ze to korzonki. Boli mnie caly dół pleców i.... półdupek :-D I mam problem, zeby podniesc noge do góry jak leżę na plecach. Może znacie na to jakieś sposoby?

Leila dolanczam sie do ciebie z tymi bolami mam identycznie i to somo mi mamka powiedziala ...

a czesc dziewczyny nie naleze do tych co duzo pisza ale jestem wierna wasza czytaczka...:-p:-p:-p u mnie wszystko wporzadku .. i nie mowie ze nie mam mdlosci bo jak tylko powiem ze nie mam i juz dwa dni nic to na zlosc wracala i jest gozej:wściekła/y: a mam pytanie czy wy tez macie takie dziwne mrowki w okolo fasolki? bo jak tak mam kilka razy dziennie moj M mowi ze dzidzia plywa. ahahaha:-):-):-) czy to normalne... mile to...

a co do usg to ja mama dopiero moje pierwsze 27 sty w dani jest taki system i musial czekac do 10 tyg na wizyte do ogolnego a dopiero teraz ide do gina.. mowie wam ile jak juz nocek wyryczalam w poduche ze taki dziwny kraj.. juz mialm pakowac sie do polski na wizyte prywatna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dam im jeszcze szanse...

pozdrawiam
 
reklama
Do góry