reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Zartowalam sobie oczywiscie. Tylko ze moj brat ma 8 dzieci w tym 7 chlopakow to pewnie duzych szans na dziewczynke nie mam. Z drugiej strony maza siostra ma same cory. Co ma byc to bedzie oby tylko bylo w porzadku. Po swietach musze sie wybrac do gina. Ja poronilam tez trzy razy dwa razy w 6 a raz w 12tyg. Ale z mlodszym synkiem nie mialam zadnych problemow wiec moze teraz tez bedzie ok.
 
Cześć dziewczyny
Tak czytam o Waszych przejściach a konkretnie o poronieniach i jestem przerażona. Nie sądziłam, że tak czesto się to przydarza. Czy to oznacza, że tak bez powodu mogę sobie :wściekła/y:poronić???:wściekła/y:


PS. TRZYMAM KCIUKI KASIU
 
Ostatnia edycja:
Niestety MEG mozna ot tak sobie poronic. To bardzo czeste zjawisko. Nie wiem pewnie to zniszczone srodowisko, sztuczna zywnosc, wszystko sie przeklada na zdrowie. Ale sa kobiety ktorych nigdy to nie dotknie. Ja sie nie spodziewalam bo pierwsze dziecko donosilam bez problemow, potem trzy razy poronilam i nastepna ciaza bez komplikacji. Az sie boje co bedzie teraz.
 
aneczkaa, andziaa przeczytalam o waszych dzidziusiach tak strasznie mi przykro wyobrazam sobie co przeszlyscie. Bede za was wszystkie mocno trzymac kciuki, obysmy wszystkie szczesliwie dotrwaly do porodu i szczesliwego rozwiazania.
 
reklama
dziewczynki poronienia zdarzaja sie bardzo czesto ale to wcale nie oznacza ze was to musi tez dotyczyc....dziewczyny ktore to przeszly sa moze bardziej wyczulone....ja zawsze powtarzam...jesli cos niepokoi to isc do lekarza niewazne czy to powazna sprawa czy tylko bol glowy:)lepiej dmuchac na zimne niz pozniej zalowac....
 
Do góry