reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

zapomniałam dodać ze marzy mi sie córeczka i jak nie ciężko sie domyslec bedzie miała na imię Roksana. ale z moim szczęściem to i tak bedzie syn:baffled: no nie ważne aby zdrowy:happy:.. tak przy okazji to mam strasznie male literki na forum. jak mogę zmienić na większe? trudno jest czytać tak małe napisy.
 
reklama
U gory w komputerze jest ikonka widok wejdz i znajdz powiekszenie. Klikaj w to kilka razy, litery sie powieksza. U mnie twoje napisy pokazuja sie normalnie, A tak w ogole witam i mi tez sie marzy coreczka:-D
 
kurcz a ja sie mecze od nocy.....poszlam spsc chyba okolo 4 rano...zwracam wszystko....jesc nie moge....teraz pije tylko pepsi i jak na rzie jest ok....masakra....to chyba raczej jakis wirus.....wrrrr
 
No to agus nieciekawie, mnie meczy pecherz albo sobie przeziebilam albo to hormony ale mnie pobolewa to raczej to pierwsze:no:
 
No wiem o tej zurawinie ale dzis nie mam do niej dostepu, takze zostaje woda. Nie wiem jak pomoc tobie bo taki wirus to diabelstwo, mi w poprzedniej ciazy pomogl torecan ale to na recepte:tak:
 
kasia dam rade moze jutro bedzie lepiej...
jak nie masz zurawiny to zakwas wode chociaz sokiem z cytryny...tez pomaga

zrobilam sobie zwykla herbate....moze bedzie lepiej.....mi chyba na zolodku moze cos stanelo.....i stad tak zle samopoczucie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry