reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

dziewczyny to wstawię jutro na kulinarnym przepisik, bo dziś już mi się nie chce, ok?;-) nabazgram coś jeszcze na zdrowotnym, bom po wizycie; Ninka jest taka grzeczna - zawsze sobie coś do roboty znajdzie jak tam na mnie czekają z M., z ludźmi "pogada", porysuje, pomiesza łyżeczką w pustym kubku itp. Śmiało mogę pochwalić:tak:
A mój M. to obraz nędzy i rozpaczy, rozłożony na cacy:no:tylko patrzeć jak nas pozaraża, kurka;
 
reklama
bry,
o matko kochana u wszystkich szpital! ZDRÓWKA KOCHANE, DUUUŻŻŻŻOOOO ZDRÓWKA
wczoraj na szybko się zapakowałyśmy z Zochą do auta i pojechałyśmy po Ł. i przy okazji na sklepy skoczyliśmy młodej te kozaki kupić.... te same kozaczki z ecco w bartku kosztowały 289,90 a 50 m dalej w sklepie Ecco przecenione na 199,90..:szok:
no ale kupiliśmy inne w ecco też przecenione:-)

dziś chyba pierogi będziemy lepić bo farsz mamy zamrożony a przecież nie wiadomo ile leżeć nie może...ale to po południu bo teraz ładna pogoda to po śniadaniu lecimy na spacer:-)

Jeszcze raz zdrówka dla dzieciaczków, mężastych i dla Was.

ps. a co z Kasią się dzieje??
 
Bry sobotnie!
u nas paskudna pogoda, wiatr ze śniegiem ale taki że aż okno trzeszczy! koszmar no, marcellos sie zbudzil przez to o 6 i juz pospane ech
ide konczyc kawe i robixc liste zakupow dla m.

edit wlasnie mi się przypomnialo ze 1,5 roku dzis Marcello konczy, rany jak to leci...
 
Ostatnia edycja:
maggie - śnieg??? przesrane... u nas słońce pikne, ale wieje i -5, ale się zastanawiam czy nie wziąć Ninkowatej do wózka i skoczyć do sklepu, bo chcę dziś rosół ugotować. M. nigdzie się raczej nie ruszy bo zdycha, to muszę pokupować składniki;
dziś pobiłam chyba rekord głupich snów - wiecie co robiłam? bawiłam się z TELETUBISIAMI :)szok::-D) w chowanego pod blokiem:cool2:czad!
a poza tym nocka aligantna, bo M. w drugim pokoju dogorywał (więc nie chrapał), Ninka w swoim łóżeczku ladnie spała, więc całe lóżko było moje (i Pisiorka);-)
poza tym coś mnie trzyma ten ból żołądka od wczoraj, raz boli mniej, raz mocniej, ale nie przechodzi cholerka;
ok, czas się umyć i w drogę!
 
hej Wam:)
a ja wczoraj poimprezowałam trochę, ledwo wróciłam wręcz po tym koncercie mojego P. była 1.20 w nocy i Misza mnie zerwała z wyra o 3.00, pitem już była tylko masakra, bo przed 7 wstała i zamiast nasikać do kibelka narobiła na podłogę i w to wlazła...beeh no jestem nieżywa... Trochę pospałam jeszcze po 9.00, ale mama mnie zbudziła do młodej, że nieznośna i ot...Teraz śpi a ja pościerałam kurze u rodziców za to spanie w dzień:D Pewno się zaraz obudzi.

A tu czytam o chorobach...Mój tato wczoraj już padał, ale wkroczyłam do akcji i już po moich sposobikach prawie zdrów. Dla Was też zdrówka. Anadriel polecam Ci APAP C do rozpuszczania dla męża. Normalnie super od razu tacie pomógł.

Nom i ja też muszę całej familii buty kupić - sobie (bo mi w moich Lasockich po 3 latach suwak poszedł - chyba zaniosę do szewca, bo kocham te kozaki), P. trepy po tylu latach też szlag trafił a wiosenne posiał gdzieś w trasie (nie chcę wiedzieć jakim cudem) no i małej, bo nogi rosną. No, ale przez tą okropną zimę te butki z LIDLA nosiła - 50zł tylko kosztowały a super, naprawdę, nawet nie widać, że noszone!

Pogoda u nas zdradliwa. Wczoraj było niby ok a w moment deszcz spadł, potem śnieg i do teraz sypie a ja już spacerniaka wyjęłam dla młodej a ten duży sprzedaję no...Ale słońce wyłazi, więc jak małą wstanie to się przejdziamy tak czy siak.

Zdrówka i miłego weekendu!
 
Bry sobotnie!
u nas paskudna pogoda, wiatr ze śniegiem ale taki że aż okno trzeszczy! koszmar no, marcellos sie zbudzil przez to o 6 i juz pospane ech
ide konczyc kawe i robixc liste zakupow dla m.

edit wlasnie mi się przypomnialo ze 1,5 roku dzis Marcello konczy, rany jak to leci...
Maggie,u nas taka sama pogoda...w nocy juz sie obudzilam bo Karola znow syrene zalaczyla.....a tak wialo,ze tez okna trzeszczaly,na szczelnie pozamykane a gwizdalo,ze hej:szok:...a rano jak wstalam to wszystkie okna oblepione sniegiem byly,ze nawet wyjzec sie nie dalo:szok:

Witam
A moje obie juz chore,dzis Karolcia takie gile po brode ma,a i kaszle tez juz niezle:-(,temperatura 37.5(Gosia wczoraj tak miala)...a Gosiaczek jeszcze lepiej sie rozlozyl,taka bidulka,ze nawet bardzo z Karolcia sie nie kloci:confused:.....a temperatura juz 38 dzis u niej...wiec do lekarza na mur beton w poniedzialek idziemy....mam tylko nadzieje ze to nie oskrzela:sorry2:
Ja juz chate ogarnelam(wreszcie:sorry2:) teraz chwilka relaksu z wami na BB...a jeszcze jakies ciacho chce upiec i rosolek dzis ugotowac,coby jutro miec juz mniej roboty...ale czy to wszystko mi wyjdzie to sie okarze...zalezy czy Jeczyslaw-Karolcia mi nie bedzie na raczkach wisiala....:-p
Wiec zycze wszystkim milego wekendu i duzo zdrowka:tak:;-):-)
 
witam niedzielnie:-)

Widzę ze choroby znów na pierwszym planie:no: zdrówka dla Was!!!

zaraz zawozimy dziewczynki do teściowej i mykamy na zakupy ubraniowe, bo mi się dupsko zmniejszyło i spodnie lecą w dół:-D

jeszcze jakbym mogła się z Wami podzielić tym ze w koncu po 2latach kupilismy samochód rodzinny:-):-D teraz juz możemy się całą 6stką zapakować i jechać razem na lody czy basen!!!!

miłej niedzieli...

PS cały czas myśle o Kasi, miałam kiedys do niej tel ale ten nr juz jest nieaktualny:no:
 
Cześć dziewczynki
Miłego dnia wszystkim. Dużo zdrówka dla wasi maluszków. Kiedy te wiruski sobie pójdą...
Sempe to super gratuluje :-). Ja nadal rozmyślam co kupić, ale myślę o czymś mniejszym :p. Na wiosnę muszę cosik kupić.

Przepraszam, że tak rzadko wpadam do was ale naprawdę brak czasu. Teraz czekam, aż dziewczynka wstanie i jedziemy do prababci potem w poszukiwaniu spacerówki, bo Mutsy sprzedaje... Szczerze mówiąc nie jestem przekonana do kupowanie wózka...

Mykam jeszcze zobaczyc co jest na allegro :-) papa
 
reklama
witam sie niedzielnie :-)

moja też drzemie, obiadku robić nie musze, co prawda powinnma prasowac ale ciężko sie ruszyć z kanapy to do was zaglądam :-)

zdrówka dla dzieciaczków, Anet mam nadzieje że to "tylko" przeziębienie i szybciutko ci dziewczynki wrócą do formy

udanych zakupów Sempe i Deli :-)
 
Do góry