reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hehe :-D sobie czytam jak Wasze pociechy zasypiają to się śmieję w głos :-) moja zasypia tylko w łózeczku i foteliku samochodowym no i na innych łóżkach. ale na podłodze....nigdy w życiu :-) albo w krzesełku do karmieia też nie :-) jak jest na maxa zmęczona podczas jedzenia to mówi "a a a a" zaciska buźkę i nic sie jej wcinąć juz nie da.. trzeba odłożyc do łóżeczka i od razu zasypia :-)
Ksiu gratki dla Miłoszka!!
Mój luby miał przed chwilą zęba wyrywanego...:baffled: i prawie 2 razy zemdlał...:baffled: masakra...
u nas po straremu.. mam dziś jakis gorszy dzien.. źle mi że tak mało czasu spędzam z Zosią bo kurcze w tyg jak pracuję dziennie jestem z Zosią jakies 3-4h tylko :-( strasznie mnie to boli :-(
idę se chyba ajerkoniaku nalać.. miłego!
 
reklama
witam was
anet współczuje[*]
no i z tego co czytałam zapowiada się kolejne maleństwo, czekam na dalsze relacje
no a u mnie w końcu wczoraj @ więc powiększenia rodziny jak na razie nie będzie, w skryciu wam powiem że w sumie miałam cichą nadzieję że może jednak coś we mnie rośnie , bo jak znam życie to teraz będziemy odkładać kolejną ciążę na "lepsze czasy" które chyba nigdy nie nastaną:crazy: no ale ten na górze wie co robi i pewno sam stwierdził że to jeszcze nie pora na kolejne maleństwo:no:
 
Witam wieczorkiem,
Ale się uśmiałam z Natalki, wlegowisku, ale sobie miejsce znalazła. Moja też nigdzie indziej nie zaśnie, tylko w łóżeczku, łóżku ew. foteliku sam., ale tylko w trakcie jazdy i oczywiście w wózku jak wracamy w porze drzemki. Raz jej się prawie zdażyło w foteliku do karmienia, ale się przecknęła i trzeba było walczyć.
Andariel dobrze że się da filmik odzyskać bo przykro by było stracić taka pamiątkę. A przy okazji jak możesz to wklej na filmiki, chętnie popatrzę na wasze maleństwo.
Reksio, przykro mi że nie możesz zostawać z małą dłużej, ale nie ma wyjścia.
A my wróciliśmy z tesco bogatsi o czajnik i elektrycznego grilla. Dali nam kupomy za punkty, do tego było podwojenie i niezła sumka się nazbierała. Czy w Polsce tez liczą punkty za zakupy? Bo jakoś nie przypominam sobie żebym w Polsce miała kartę klubową?
 
dobry wieczór :-)
miranda, to zakupy udane ;-) w tesco teraz też zbiera się punkty i dostaje się kartę clubcard ;-)
malgos, szkoda że nie ma 2 kreseczek, ale pewnie przyjdzie na to pora :tak:
dziecko nie chce mi spać i szaleje na całego :baffled:
kolorowych :rofl2:
 
No Miranda az musze sie wypowiedziec w Polsce za zakupy w Tesco za karte club card za jakies 1000zł dostałam az 3zł mysłalam ze sie przewróce jak zobaczyłam kupon na te 3zł....
 
Czasem wam zazdroszcze tych planów maluszkowych bo w sumie to fajowo jest byc w ciąży:)Te kopniaczki, zazdrosne spojrzenia innych nieciezarnych hehehe
No ale teraz czas na was mój czas juz minął i czuje sie taka stara...
 
reklama
Bo w sierpniu mamy weselisko w rodzinie, i chcę się upić! A po za tym muszę z 10 kilo zrzucić zanim zaciążę.
Kasiu!!!!! Zaraz ci nakopię, taaaaaka staraaaa. Ty chyba młodsza jesteś odemnie! NO ale trójeczka ci wystarczy, to fakt. Ja nie mam szansy na trójke, chyba że nam sie bliźniaki trafią.
 
Do góry