reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

hej dziewczyny:-D
ja dzien lenia ciag dalszy:-D:-D
nic mi sie nie chce... spac mi sie chce... mam lekkie skurcze...innymi slowy masakra:baffled:
a moj ma jeszcze na noc:dry:
MALINKA tY SIE KURUJ BABO....NIE MA CO:no:;-)
uciekam... milego WIECZORKA ZYCZE:-D RUBI nie przejmuj sie ... mi sie naprawde nie spieszy... takze spokojnie:-D:-D:-D
 
reklama
Never masz wiadomość na prv :-D
Baska oszczędzaj się teraz bo na pupke dostaniesz :tak:
Malinka kuruj się biedulko i wracaj nam do zdrówka :tak:

Moje dziewczyny ostatnio tak wariują i nic do nich nie dociera ja odliczam do 10 by się nie wkurzyć ale chyba czas po meliske lub coś innego do apteki lecieć... :cool:
 
Ostatnia edycja:
hej:-D
wpadlam jeszcze na chwilke...:-D
to nie skurcze... moj bobas tak namietnie zmienia pozycje...a zapiera sie wtedy o dol i zebra... fika poki jeszcze ma miejsce:-D:-D:-D

ale mialam dzis dziwny sen:confused:
snilo mi sie ze urodzilam core... byla sliczna...szare oczka, dlugie czarne rzesy i czarne dlugie wloski:-D
i spotkalam Franiowa z Franiem i Mju:-D:-D:-D
naprawde jakos tak dziwnie... wszedzie juz z malutka wychodzilam i naprawde byla przesliczna:-D:-D:-D

dzieci spia wiec mam chwile dla siebie... i zaraz mykam nyny:-D:-D:-D
 
No ja to wiem kiedy na główny zajrzeć:)

Basiu, uważaj na siebie. jeszcze 5 tygodni do bezpiecznego porodu. Nie ma zartów, ty wiesz przeca
 
No laski - ja tak samo walczę.
Oczywiście kawuchę rano robił.
I zmywanie to jego działka:p

No idę lulać, bo się zapadam pod ziemię.
Do jutra:)
Miłych snów!
 
hej dziewczyny:-D
dzis troche zalatwiania mamy... a jutro moj na pogrzeb jedzie... kuzynka zmarla na raka:no:
musze dzis wszystko poszykowac... bo jutro o 5 pobudka:eek:
a ja babcie odwiedze:-D:-D:-D
dzis z rana u nas troche sloneczka sie pokazalo:-D:-Dciekawe na jak dlugo:confused2:
ja dzis placki na obiad bo tak za mna chodza ze masakra:-D:-D:-D
zycze milego dzionka:-D:-D:-D
wpadne wieczorkiem:-D:-D:-D
 
reklama
Hej laseczki

apeluje: ten kto podmienił mi dziecko proszony jest o natychmiastowy zwrot!!!

a serio to w moje dziecko wstąpił demon zębowy i jest nie do wytrzymania
do tego kupy i nauczyła się wchodzić na kanapę więc nie mogę z niej oka spuścić
i jęczy o wszystko a tego już moje uszy znieść nie mogą!
pogoda jest tak paskudna że od dawna nie byłyśmy na dworku na porządnym spacerze ale dziś chyba nie zważając na nic wpakuje ją w kombinezon najwyżej i wezmę, bo dostaję do głowy:eek:
(kurde od jakiej temperatury powinno się zakładać kombinezon? +2 stopnie to nie będzie przesada? bo kocyk w jej przypadku raczej nie zda egzaminu)

dziś wstała o 5 ale mój Misiek szybko poleciał po mleko i pospałyśmy do 7:45 co już dawno się nie zdarzyło:szok: I znowu nam się drzemki poprzestawiają a jak ona nie będzie mogła zasnąć to będzie jęczeć i ja OSZALEJE
A wam mamy więcej niż jednego dziecka serdecznie w takich sytuacjach współczuję. Choć się zastanawiam czy towarzysza/ki zabaw Gabi nie urodzić, bo ja już chyba nie jestem dla niej atrakcyjnym kompanem...ale mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa, więc chyba najpierw musimy się wyprowadzić z tego 4 piętra...i tak się koło zamyka.

Życzę wam dużo zdrówka -Malinka tobie zwłaszcza! I maleństwom oczywiście też.
 
Do góry