reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dzięki Efe...
I tak niestety nie udało nam się zapisać,
a doktorka nas nie przyjmie jak wie, że to "tylko" katar...

Aj...Mała jakoś niemrawo je:/
Może to wina pogody....
 
reklama
Witam w poniedzialek....
Wreszcie mam chwile ,to sobie siadlam,Karola zasnela....bidulka znow placzu bylo przy zastrzyku:-(
Ciekawe co dzis powie pediatra,idziemy na 17 na wizyte
Gosia juz w szkole,no wreszcie , bo w domu juz glupawki dostawala,a ja juz nerwa na nia mialam...wcale sie ostatnio nie slucha i jeszcze pyskuje,musze to jakos ukrocic,bo ma glowe niedlugo nam wejdzie:sorry2:
Efe,co ty tam za linka masz wstawionego...zaglosowalam,ale nie wiem na co? He,he....:-D:-D:-D
 
Witam w poniedzialek....
Wreszcie mam chwile ,to sobie siadlam,Karola zasnela....bidulka znow placzu bylo przy zastrzyku:-(
Ciekawe co dzis powie pediatra,idziemy na 17 na wizyte
Gosia juz w szkole,no wreszcie , bo w domu juz glupawki dostawala,a ja juz nerwa na nia mialam...wcale sie ostatnio nie slucha i jeszcze pyskuje,musze to jakos ukrocic,bo ma glowe niedlugo nam wejdzie:sorry2:
Efe,co ty tam za linka masz wstawionego...zaglosowalam,ale nie wiem na co? He,he....:-D:-D:-D

ja tez zagłosowałam,choc nie bardzo wiedziałam na co,haha
 
ja dziś wstałam o 6,30 i padam musiałam do pośredniaka zasuwać buuu:wściekła/y::baffled:
u mnie słonko jest ale wiaterek tez niczego sobie:baffled::dry:
piszecie o wieku to u nas za 4 dni 8 miesięcy i kiedy to poszło:confused::szok::szok::szok:
a wiesz co neverend Jula miała katar 2 tygodniowy jak dostawała mleko na które miała uczulenie tylko że to był dziwny katar gilki usuwałam 2-3 razy dziennie przeźroczyste a u was jaki kolor?? bo jak zielony to lekarz musi was przyjąć cholipka bo zielony to infekcyjny no!!

ja też czyszczę kilka razy dziennie i mała przy tym wyje niemiłosiernie.
gilków jest dużo i są biało - przezroczyste...
 
Efe,co ty tam za linka masz wstawionego...zaglosowalam,ale nie wiem na co? He,he....:-D:-D:-D
A no kosmetyki Vichy można wygrać ale to chyba jakoś u mnie nie działa :( Nie nadaje się do tego.
Liczą się ilości kliknięć i wygrywają te które maja najwięcej.


Pogoda na bank. Moja 2 godzine już śpi.
Co do nawałnicy to dobrze że mi napisałaś Iwonko. Ja to na 4 piętrze widzę tylko jak deszcz w poprzek pada.

Edit: A jednak działają te kliknięcia wasze. Tylko ja sobie nie mogę kliknąć.

Dzięki wielkie!
 

Załączniki

  • 380.gif
    380.gif
    76,1 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :)
U nas nocka spokojna. Teraz mała śpi już od jakiegoś czasu. Oczywiście nie było łatwo jej położyć, ale dałam rade.
Ja mam stertę prania i prasowania :-(.
Zastanawiałam się nad spacerem, ale strasznie wieje i nei wiem czy iść. Odkąd mam spacerówkę to mam same znaki zapytania :-(.

Neverend katarek u Mani wskazuje na jakąś alergię bynajmniej tak doczytałam ostatnio w gazecie dla Mam.

 
reklama
Do góry