reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

niewiem Efe czemu tak mam na suwczku,ale ja liczyłam,że 3 marca dopiero bedzie półroczku i śmialąm sie,że z mała razem bedziemy świetowac
ja tez juz czaje sie na spacerówke,ale póki sąduże wiatry i jeszcze ma zima wrócic to mała jeździ w głębokim i tylko czasem wkładam większą podusie zeby mogła wszystko widziec
 
reklama
O poduszce nie pomyślałam. Wkład spacerówkowy lżejszy i już się nie mogę doczekać kiedy tą gondolę odstawimy na bok. Ale też słyszałam, że zima ma wrócić, więc jeżeli pogoda pozwoli zrobimy jutro jazdę próbną.
 
Hej.
U nas juz w porzadku, tylko apetytu nadal brak, tzm. ma ale nie na to co powinien:dry:Zadzwoniłam do przychodni i bez problemu przełozyli mi szczepienie na 6 kwietnia ze wzgledu na 3dniówke:tak:
No i jest nadzieja bo maz prawdopodobnie pojedzie w delegacje do pracy wiec choc troche zarobi:-)Uffff chyba wiosna idzie:-D
Ja woze w spacerówce juz jak jest duzy wiatr to mam folie od deszczu i zakładam:tak:Wtedy mu nie wieje:tak:
 
Hej porannie...
Mania dopiero usła, ale dała dziś niezłego powera z samego rańca.
Wstała o 4 i wtrąbiła butlę mlika za to o 8 już nie chciała.
Dostała kaszę i był spokój.
Wyciągłam gilki i usnęła po długich wyćkach.
Niestety. Do lekarza nie udało mi się zapisać.
Nie wiem. Chyba musiałabym tam sterczeć o 6 rano:// Jestem zła,
bo mój M. mnie w ogóle nie wspiera. Dla niego to mój głupi wymysł że
katar jest dla niemowląt niebezpieczny...
Ajej, już nie chce nić mówić:(
 
I ja sie witam:-) U nas z piersia lepiej:) Malego budzilam i przystawialam w nocy i dzis czuje poprawe! Dzieki Kasiu:-)
Lece zaraz z mezem do banku i na zakupy bo u nas w lidlu promocja ciuszkow dzieciecych.
 
hej

Starszy załamany, widze to ale jak to on nie okazuje tego za zewnątrz, twardy z niego gosc, poplakuje w kącie:no:

w czwatrek byłam na zebraniu w szkole to prawie kazdy z nauczycieli go chwalił ze mądry ze inteligentny i szybko chwyta wiedze, jak zaliczy 6 przedmiotów z pierwszego semestru to I klase bedzie miał na plus. Treaz jak ma indywidualne to zawsze ma zadania domowe i jest przygotowany.

Mam nadzieje ze sprawa ze smiercią dziadka go nie wybije z tego pozytywnego rytmu:-(

a mnie dzis całą noc śnił się były mąż i jego zona! wogóle spać nie mogłam:no:
 
Neverend zaufaj swojemu instynktowi matki. Faceci go nie mają i już. Jak czujesz że coś jest nie tak to idź do lekarza choćby po to aby cię uspokoił że z oskrzelami i płuckami jest wszystko ok. A swojego mena zapytaj czy on jak by się tyle z katarem męczył nie poszedłby do lekarza? To czemu dziecko na to skazuje?

Sempe to nie dobrze że tak tłamsi w sobie. Powinien to wykrzyczeć. Byłoby mu lżej. Ale tacy faceci są już niestety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry