reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ło jejku co tu się stało.. :) dziwnie jakos.. Trza się nauczyc.
Semple [*] wspołczuję.. Bardzo mi przykro..
A Wy dziewczyny trzymajcie również za mnie. Jutro ide w paszcze lwa , czyli do pracy. U fryzjera byłam, ryło u kosmetyczki oczysciłam, brwi-krzaki wydepilowane, paznokcie zrobione. Jutro 6 rano wstaje i na 8 ruszam. Normalnie jazde mam w brzuchu jak przed maturą, jestem delikatnie mówiąc posr..... :)
Zulejka witaj w klubie.. Ja też jutro mam pierwszy dzien w pracy. I czuję się jak 1 wrzesnia jak się do szkoły szło.. Nockę mam z bani mogę się zalozyc.. Ciężko będzie zasnąc.. Boję się o Zosię chociaż wiem że jest w dobrych łapkach. Ale nigdy tak długo bez siebie nie byłysmy.. Ten tydzien mąż ma wolne a potem z Zosia do babci będziemy jezdzic. Obiadki nagotowane, sciąga na lodowce wisi :)
Moj się ze mnie smieje bo dzis w chwili słabosci kiedy sobie popłakałam się go pytam czy Zosia będzie pamiętac że jestem jej mamą.. :( tak jakos mnie naszło..
Dzis mielismy fajny dzien. Sliczna pogoda była więc długi spacerek zaliczony. A potem leniuchowanie turlanie sie z Zosią i zabawy :) słodziutko :)
Aaaa! Kasiu super że to 3dniowka i że już mija ! :)
 
reklama
Cześć!!
No za czorta jakoś mi się nie widzi to nowe forum-trzeba się przyzwyczaić....Musze sobie nową przeglądarke zainstalować bo w Operze to coś nie widać wszystkiego

Kasiu mam nadzieje że te choróbsko już od Was ucieka!

U nas ładnie choć slonka mało czekam na gości -obiadek już prawie gotowy więc teraz idem na allegro szukać spacerowki.
Noc SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!MAŁY BUDZIŁ SIĘ TYLKO 3 RAZY!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))
Polecam FireFoxa;)

Dzien dobry!!! Widze zmiany na forum! Pozytywnie ae jeszcze nie umiem sie tu odnalesc hehe! My zaraz jedziemy do babci na obiad. Pogoda nawet w miare!
Efe my tez za 2 miesiace staramy sie o nowego bejbiska:-) Zaczniemy starania w maju, na ktorym miesiacu sie skonczy to zobaczymy:-D:-D
Wow za 2 m-ce?! to jest dopiero odwaga!
Nie no ja myślę żeby od września się postarać.
Najpierw dieta.


sempe bądź dzielna :):)

A Wy dziewczyny trzymajcie również za mnie. Jutro ide w paszcze lwa , czyli do pracy. U fryzjera byłam, ryło u kosmetyczki oczysciłam, brwi-krzaki wydepilowane, paznokcie zrobione. Jutro 6 rano wstaje i na 8 ruszam. Normalnie jazde mam w brzuchu jak przed maturą, jestem delikatnie mówiąc posr..... :)
Spokojnej nocki zycze i pozdrawiam :)
Zulejka trzymam kciuki. Ja to w ogóle sobie jeszcze tego powrotu nie wyobrażam. Poza tym nie mam się w co ubrać, bo wchodzę tylko w 2 pary spodni. A jak wrócę to schudnę na bank ze stresu, że dziecko zostawiam.

W ogóle to wpadłam wieczornie. Jakoś jeszcze mi tak dziwnie z tym nowym wyglądem. jakby to nie moje bb było. Ale każde zmiany tak mają. Grunt, żeby się przystosować.
My dziś zaliczyliśmy długi spacer i długą wizytę u dziadków. Dziecko było cudowne. Choć pod koniec spacerku trzeba ją było w gondoli posadzić bo zaczynała płakać tak się wyspała. Wzięliśmy spacerówkę i jutro zrobimy jazdę próbną:)
 
No i już w domu. Oliwia zasypia, a ja do was zaglądam.
Zulejka trzymaj się po pierwszym dniu będzie z górki
Reksio no różne myśli zawsze przychodzą do głowy, ale Zosia nigdy nei zapomni że ty jesteś mamusią :-)

Sempe wyrazy współczucia
[*].
 
Witam wieczorem,my juz po zastrzyku,placzu znow bylo co niemiara.....eh,mam nadzieje ze jutro juz 2 ostatnie zastrzyki....a teraz mala padla i spi smacznie....:tak::-)
A ja poczytam co tam na innych watkach,bo ostatnio tylko na glowny zagladam z braku czasu....
a potem uderzam w kimono

PS> Zulejka ,trzymam kciukasy...za Reksia tez oczywiscie....
 
Mi tez jakos dziwnie z tym nowym bb przyznam ze jakoś nawet zaglądam z dziwnym uczuciem ze nie moje bb:confused2::confused2:U nas zdrówko powoli sie prostuje tylko Miłosz cos apetyt stracił przez te chorobe na ()() sie znów przerzucil:zawstydzona/y::zawstydzona/y:A tak ładnie już wcinał:rofl2:
Anet trzymam kciuki za was zeby to juz ostatni zastrzyk był:tak::tak:Tez wracajcie do zdrowia:sorry:
Zulejka, Reksio trzymajcie sie jutro w pracach swoja drogą nie wyobrażam sobie zoastawic takie malutkie dziecko i pójść do pracy:-(Miłoszek tylko z mamusia chce być. Wiem że sytuacja zmusza, współczuje:-:)-(
Karincia dziecko moze a nie musi zachorowac na 3dniówke to choroba zakazna jak ospa nie kazdy na nią zachoruje, ja nie miałam i mam nadzieje że mnie ominie:sorry::sorry:Apropos Mati nie miał 3dniówki mam nadzieje ze kolejne dziecko mi sie nie rozłozy:zawstydzona/y:
Dobranoc wszystkim i dziękujemy za głosiki
 
My wrocilismy z urodzin. Cale prawie przespalam bo glowa mnie boli, podwyzszona temp. i piers tak mnie napiernicza ze wyje z bolu do ksiezyca... W nocy pewnie mnie goraczka dopadnie buuu:-(
Sempe trzymaj sie kochana. Dasz rade...
Zulejka kciuki trzymam:tak:;-)
Reksio za Ciebie tez! Powodzenia
Anet oby juz wiecej tych zastrzykow nie bylo...
Kasiu Miloszek napewno znow zacznie ladnie jesc. Po takiej goraczce chce troszke wiecej mamy pocyckac:-)
 
My wrocilismy z urodzin. Cale prawie przespalam bo glowa mnie boli, podwyzszona temp. i piers tak mnie napiernicza ze wyje z bolu do ksiezyca... W nocy pewnie mnie goraczka dopadnie buuu:-(
Sempe trzymaj sie kochana. Dasz rade...
Zulejka kciuki trzymam:tak:;-)
Reksio za Ciebie tez! Powodzenia
Anet oby juz wiecej tych zastrzykow nie bylo...
Kasiu Miloszek napewno znow zacznie ladnie jesc. Po takiej goraczce chce troszke wiecej mamy pocyckac:-)
Oleńka Alexa podłącz na noc pod ()() i zator wyciągnie, ja mam srednio co kilka dni niestety wtedy wyciągam go z łóżeczka i karmie dodatkowo bo bym do rana nie wytrzymała a laktatora niecierpie
Może masz racje że po chorobie brak mu cycusia
 
reklama
wpadłam tylko dobranoc powiedziec wam i zykam:rofl2:
mamusiom wracajacym do pracy powodzenia jutro i trzymam kciuki zeby szybko wam zleciało;-)
 
Do góry