reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziewczyny bardzo dziękuję za pamięć! Ja to się zatrzymałam gdzieś w okolicach 24 urodzin a tu już 30! MEWA- byłaś pierwsza pierwsza :)

Noc u nas masakryczna, Antek gorączkował, nic nie chce wziąć do buzi poza moim (.), antybiotyk pawie cały wypluł :-:)-( Całe szczeście nasza pani doc ma dziś dyżur i mogłam do niej podejśc bo już nie wiem co robić - no i zwiększyła nam nabulizację i trochę zmieniła antybiotyk. Boże taka się czuję bezsilna jak tak go noszę a on bidka tak świszcze. teraz śpi Gluś...
 
reklama
Mju najlepsze zyczenia:tak::tak:
Baska ja kroje wszystko w kostke warzywa, mesko i gotuje do miekkosci, potem blender i cala filozofia zupy, Milosz zachwycony
 
Hejka.
U mnie bez zmian...rano goraczka 39,5...musze do lekarza dzwonic ,ale jak zadzwonie to nie wiem co dalej,co jak mi Maje do szpitala wezma??:-(
Bo ona nic nie pije a goraczka trwa juz 3 dzien...
Noc ...taka sobie,budzila sie co chwile a od 1 do 3 w ogole nie spala,lezala w lozeczku,poplakiwala i sie krecila.Dalam jej czopka,posmarowalam dziaselka,probowalam dac herbatki ale nie chciala.
No coz...kolka mnie ominela za to cyrk z zabkowaniem juz nie...

Milego dnia.

Mju sto lat!!

a moze to nie od zabków taka wysoka gorączka skoro juz 3 dni może to jakaś trzydniówka?sprawdzaj czy nie bedzie wysypki i do lekarza idź

Dziewczyny bardzo dziękuję za pamięć! Ja to się zatrzymałam gdzieś w okolicach 24 urodzin a tu już 30! MEWA- byłaś pierwsza pierwsza :)

Noc u nas masakryczna, Antek gorączkował, nic nie chce wziąć do buzi poza moim (.), antybiotyk pawie cały wypluł :-:)-( Całe szczeście nasza pani doc ma dziś dyżur i mogłam do niej podejśc bo już nie wiem co robić - no i zwiększyła nam nabulizację i trochę zmieniła antybiotyk. Boże taka się czuję bezsilna jak tak go noszę a on bidka tak świszcze. teraz śpi Gluś...

oj bidulek sie namęczy
ja tez sie zbieram i zaraz ide do lekarza,bo mała brzydko kaszle:wściekła/y:
 
Mewa, co do krzesełka to my przy Juli mieliśmy to drewniane. I w sumie się sprawdziło, a jeśli chodzi o miejsce to zajmuje mniej więcej tyle samo:tak: myśmy kupili dla Jasia rozkładane że niby będziemy składać ale jak rozłożyłam 2 miesiące temu to cały czas stoi i mi się nie chce go składać. A stoliczek i krzesełko Jula ma do dziś;-)
Magda,ja mam tez takie krzeselko po Gosi i sie swietnie sprawdzilo,jak dla mnie ;-):-)
Witam i ja...:tak::-)
Ja juz nasmazylam nalesniczkow z parowkami i pieczarkami
Pranie drugie sie pierze,a jeszcze mam ze 3:szok:...znow do wieczora mi zejdzie...:-p
Karola jeszcze spi,a Gosia telewizje oglada:tak:;-)
tez musze sie za porzadki wziasc,ale najpierw kawe sobie szczele,bo jakas przymulona jestem,pewnie przez ta pogode...ble....:sorry2:
Baska ,ja robie tak jak Kasia,dodaje jeszcze masla troszke i ostatnio koperek....
Mju,zycze wszystkiego co sie szczesciem zwie,niech ci dzieciaki rosna na pocieche,a sloneczko swieci każdego dnia!!!
 
Mju wszystkiego naj naj naj, spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!

Sempe współczuje... że tez akurat przed imprezą cie musiało złapać... :-(

jestemJolka może to trzydniówka?? ale lepiej pokaż córcie lekarzowi. Z maluszkami to lepiej nie ryzykować

Piwonia zdrówka dla Alicji

a ja zaraz mykam na zakupki a potem na spacerek bo jest śnieżku troszke i słoneczko ślicznie swieci :-)

na obiad dziś robie potrawke

Baśka ja najpierw gotuje mięso pół godzinki a potem wrzucam reszte do garnka na 30 min żeby warzywa sie nie rozpadły, jak to dla was a nie Bartusia to jeszcze przyprawy sie przdadza takie jak lubicie, ja daje przeważnie sól, pieprz i warzywko/kucharek lub cos takiego :-p. Pora nadaje fajny smak ale nie wiem czy masz

ale może Aneczka zajrzy to ona ci lepiej doradzi
 
dzieki dziewczyny - to dla nas własnei o to chodzi żeby nic sie nie rozpadło i smakowało bo dla bartka to tak gotuje jak pisałyście- osobno i miksuje ale dla nas zup nie gotuje i dlatego taka zielona jestem :(

Mju, Sempe- strasznie mocno trzymam kciuki za maluchy i ich zdrówko, mój niby nie chory ale całą noc się budził z płaczemi praktycznie tez cała noc przy (.) robiłam za smoczka
 
no zupa się gotuje:) a ja z Aneczką na gg na bieżąco :) nie wiem co bym bez tego zrobiła :) dzięki stokrotne!!!
ja stara d..a jestem a zup nie gotowałam nigdy(no parę razy na palcach bym policzyła, glównie rosoły) tylko na łatwizne drugie danie a zupy moja mama robiła ale się pokłóciłyśmy i ja teraz mam ambicje żeby się samemu wszystkiego nauczyć...
 
MJU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SPEŁNIENIA MARZEŃ DUŻO ZDRÓWKA!!

u nas nocka o niebo lepsza wieczorkiem wcisnełam w tomka pół słoiczka przysmaku na dobranoc i jak zasnął o 19 to pierwszy raz sie obudził o 22 potem 3 razy wstawał na amku wiec tragicznie nie było

Sempe zdrówka dla Was!!
Piszecie o jedzonku ja wczoraj zrobiłam warzywka i jakieś glutowate wyszło:eek:
 
Witam :-)
Ja piszę ze szkoły :-O mamy ćwiczenia i coś robić ale proste i w sumie stwierdziłam że zobaczę co u Was :-D
Jolka życzę zdrówka Mai, zeby obyło się bez szpitala i dla Antka i Alicji zdrówka też :-)
Mju wszystkiego najlepszego :-)
A za mnie trzymajcie kciuki żebym zdała ten egzamin. Jaś z tatą ciekawe, jak sobie radzą, a mi jak na złość tel się wyładował..:-/
 
reklama
Mju, dużo radości, spokoju, zadowolenia i pogody ducha:-). A przede wszystkim duuuuuużo zdrówka dla dzieciaczków.

Wszystkim chorowitkom dużo zdrowia życzę. Oj męczycie się bidulki:-(
 
Do góry