reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Witam
ja podczytuję ile się da a czasu żeby coś skrobnąć zawsze braknie :zawstydzona/y:
dzieciaczkom chorym zdrówka z całego serducha życzę, mam nadzieję że szybko przejdzie
Marcel marudek chyba zaczyna nas testować :-D
ale Uśmiecha się o poranku do mnie tak słodko że wszystko mu wybaczam :-D
idę bo znowu zaczyna coś stękać :/ może zaśnie w końcu a ja skończę sprzątanie
buziaki
 
reklama
Medaczka moja to lubi jak ja leze koana mam podniesione i sadzam ją na brzuchu ( nie wiem czy zrozumialas bo namotałam)chodzi o to ze ona wtedy duzo widzi i ja do niej gadam i machamy rączkami i nóżkami:-D.
 
Efe tez tak czasem robie a potem sobie w brode pluje bo potrafi sie przez to pozygac i to ostro.
Gratuluje odpadniecia pepka nasz to chyba rekord pobil jakis:confused:
No moja tylko raz zwymiotowała jak ją po jedzeniu tatuś do babci zaniósł i trochę popotrząsał. Ale tak to nawet rzadko jej się ulewa. A ja i tak jak ją wezmę to tylko rozbudzę i muszę dawać cycka na nowo. Mała tylko tatusiowi robi tą przyjemność, że beka i się przy tym nie budzi. No córeczka tatusia na całej linii.
A i jak płaczę to ją do góry podnosi. Robi z rąk huśtawkę, więc już mu zapowiedziałam, że kupię taki leżaczek co się sam huśta bo ja nie dam rady jej tak "podrzucać". Widziałam na NK że ty Kasiu masz podobny. Napisz czy działa, please. (Zwłaszcza na kolki)
A co do pępka to by mi nie odpadł, bo żeby wycisnąć coś z tego wacika Lako to trzeba mieć trochę siły. Na następny raz kupię zwykły spirytus.
Będę mądrzejsza.
 
no moja mała przed chwila sama zasneła w łóżeczku .Ostatnio za często chyba z nią spacerowałam i sie odzwycziła sam w łózeczku zasypiać:tak:.Teraz z dobra godzinke jej to zajeło.Efe ja mam leżaczek tylko moja kolek nie ma ,ale jak dla mnie super sparawa jak jestem w kuchni to ja zabieram ze sobą i ogląda sobie i pomieszczenie i mnie ma na oku albo ja ją.Tylko cebuli przy niej nie kroje i ostrożnie z pieprzem bo zacznie kochać hihihihihihi.
a co do wymiotów to moja 3 razy mnie obrzygała i to z metra trafiła ,ale to z łakomstwa .MA to pewnie po tatusiu:-).Uciekam jedziemy nad jeziorko pochodzić.Miłej soboty
 
Efe no hustawka to rewelacja. Wlasnie w niej zasnal po moze 10min bujania:-D:-DZa dlugo do niej nie wkladam bo jak dla mnie to wydaje mi sie ze za dlugo nie moze w niej lezec bo jednak jakis luk kregoslupka wtedy ma. Takie rzeczy i szczegolnie tak drogie powinny miec jakas regulacje oparcia.Ale ogolnie jak dla mnie super Miloszek bardzo lubi sie w niej hustac i jak jest taki niespokojny to w niej sie doslownie relaksuje:-)Ze spokojem moge polecic:tak::tak:
 
rany co za dzien!!:no:Amelko obudzila sie obsikana po same uszy(moja wina :zawstydzona/y:),dostalam okresu:wściekła/y:i znowu mocno krwawie:no::wściekła/y:,reraz Amelka zrobila kupke i znowu po lopatki bo pieluszka nie wytrzymala (Amelka robi kupalka ostatnio co 2 dni to sie uzbieralo;-):zawstydzona/y:)i jak tylko ja wykapalam(inaczej sie nie dalo) przebralam to sie mleczkiem cofnietym ulala:zawstydzona/y::baffled::sorry2:heh juz ja 3 raz przebralam dzisiaj-mam nadzieje ze ostani:zawstydzona/y:ufff
 
Ja na swojego małża też narzekać nie mogę, żeby tak jeszcze mógł tylko karmić piersią, to byłoby bosko :rofl2:
Moja mała ma już prawie 6 tygodni a wczoraj był przeklęty dzień, bo cały przepłakała, jak tylko nie spała i nie jadła... I jedną noc tak nam pieknie przespała - całe 7 godzin!!! Ale od dwóch dni nie chce spać i chodzę półprzytomna... Może to ten skok rozwojowy w 6 tygodniu?

Wszystkim chorym maluszkom życzę powortu do zdrowia!

PS: Co można sobie łyknąć na bolące gardło jak się karmi piersią? Bo syrop z cebuli i cytryny chyba odpada, co nie?
 
kotecek- paracetamol, plukanke szalwia i strepsil ssalam i przeszlo:tak:

Witam dziewczyny;-)

Adas przez caly dzien byl aktywny, tak od 9 tej i teraz dopiero padl, a juz sie wybieralismy na spacer 3ci, juz moj wozek szedl wystawiac a tu sie cicho zrobilo bo maly zasnal:tak:
a dzis sie pierwszy raz slicznie usmiechnal :-)z machaniem nozkami i raczkami, nawet obrocil glowe zeby mnie znalezc wzrokiem bo maz akurat do niego zagadywal:-D ale super tym bardziej ze sie naczekalam na malego Marude :tak:

ja tez staram sie odbijac po kazdym karmieniu bo sie nauczylam wiele razy ze lepiej zeby sie od razu obudzil niz obudzil za piec minut obrzygany:tak:
 
Witam weekendowo!
My dzisiaj jedziemy do Konstancina do sanatorium,pochodzic po parku i powdychc jod:). Trzeba korzystac z łaskawości pogody:). My na cale szczęscie wszyscy zdrowi. Mnie tylko meczy potworna alergia( jak zawsze na jesien),wzięla bym cos zeby sobie ulzyc,ale nie wiem czy mi wolno jakis alertec czy chociaz krople do nosa i oczu. Macie jakies doswiadczenie w tym temacie??? czy te leki przechodza do mleczka,czy szkodza przez to dziecku???

Caluje wszystki Maleństwa i ich Mamusie i zycze duuuuuużo zdrówka:)
Natt alertec raczej nie chyba że w bardzo awaryjnej sytuacji (kazali mi np wziac jak osa ugryzła a ja uczulona) a leki miejscowe czyli kropelki to ja biore - ale pewnie tez zalezy jakie-najlepiej byloby spytac lekarza
 
reklama
dzien dobry
mam kilka dni zaległości, bo Remy miał gorączkę i niezbyt dobrze się czuł a w dodatku mój mąż wyjechał na kilka dni i byłam sama....

Ale na szczęście wszystko wraca do normy. W czwartek byliśmy u lekarza, zrobiliśmy wszystkie badania, to nie był rotawirus ani nic podobnego. Ale ze względu na wtorkową gorączkę zaszczepiliśmy tylko żółtaczkę.. pozostałe szczepionki za tydzień.

z dobrych wiadomości: z początkowych 2300g (przy wypisie) mały przybrał pięknie do 4800g w ciągu dwóch miesięcy. Urósł o 10 cm! I to wyłącznie na moim mleku ;-) Lekarka dwa razy sprawdzała wymiary, bo nie chciała uwierzyć :-D
 
Do góry