reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
dzien dobry..

zaspalam dzisiaj, obudzil mnie telefon o 10:45, a bylam umowiona na 11:15, wiec wszystko biegiem.. dotarlam do domu jakis czas temu, ale zajelam sie czytaniem waszych postow ;)

no nic, ide robic obiadek...
 
co ci jeszcze brakuje Efe?? bo mi z wiekszych zakupów tylko wozek, ale zdecydowac sie na zaden nie moge.
Megaczka wszystko:-(
Ja mam wózek od koleżanki więc ten największy zakup odpada. No i dostałam pare ciuszków używanych.
Jedyne co kupiłam nowe to 3 pak body z Biedronki i szczotkę do włosków, 2 śliniaki i butelkę też z Biedronki (wygląda jakbym jakąś fanką biedronki była hihi:laugh2:)
 
Dobra laski lecę obiad wszamać. Mam fasolkę po bretońsku więc tylko odgrzać.
Muszę już dupkę podnieść sprzed kompa o od rana siedzę i skrobię tą listę potrzebnych rzeczy a że zgaga mnie męczy to już litr mleka wypiłam w między czasie.
Do jutra więc...

Ps. Megaczka mam taką nadzieję:)
 
a ja dzisiaj dowiedziałam sie,że moja sąsiadka juz urodziła 3 tygodnie przed czas i niestety jej maleństwo zaliczyli do wczesniaków bo ma tylko 2800g,ale juz sa od dzisiaj w domku,wiec maja juz to za sobą,teraz czekam na jej siostre,która ma na lipiec termin,pewno też wcześniej sie rozsypie

ja mam doła i źle sie czuje wiec mało sie odzywam,maluszek w brzuchu strasznie szaleje,że az czasami boli
 
Piwonia, dobrze, ze maluszek się rusza - przynajmniej wciąż daje ci znak, że się rozwija!

mój się wciąż wypina... czasem jest spokojniejszy - wtedy ja się denerwuję.. nie ma złotego środka....

Mam nadzieję, że wkrótce lepiej się poczujesz!
 
reklama
Do góry