reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
hejka
widze ze zwierzakowo tu dzisiaj :-)
ja podziwiam sloneczko przez okno z biura ... :eek:
u mnie w domu zawsze byly najrozniejsze zwierzaki razem z dziecmii nigdy nie stwarzalo to problemu
 
MEGI :-)

Chogata, moja tez ma zakaz kategoryczny do lozka wchodzic, ale zdarzylo mi sie kilka razy ja przylapac :szok::-D
Mojemu w dużym pokoju tylko raz ,ale za to mojemyu synowi to się często zdarza bo on go woła.Potem daje mu odkurzacz do jedzie całe łóżko noi pościel do prania jest szybciej niż zwykle.Takie to są uroki:-)
 
hehe no piekne imie jakubka ;-) :-D
ja się śmieję a co roku na krajowej wystawie psów u nas w mieście jestem pomocnikiem sędziego, i kiedyś ktoś właśnie wołał MEGI MEGI, ja się odwracam że to do mnie ale niestety to do psiaka było :-D
hihi MEGI tak miała na imię moja swinka :))) :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry