reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

ja wczoraj mały spacer odcierpiałam:/
miednica, stawy jak u 80 latki:(
ja juz jak wracałam w poniedziałek od młodszej z akademii to ryczałam bo nie mogłam dojść,wczoraj było podobnie
dziś tez,ale mniej bo wiecej siedze,ale zaraz bede musiała wyjśc dobrze,ze tylko kawalątek i potem znowu odpoczne
ale jeszcze jutro i po jutrze mam młyn wiec znowu bede wyc
 
reklama
nie no tak jak wczoraj miałam pierwszy raz a do tego gorąco było:(
jakoś się popłakałam z tego powodu:/
ale twarz sobie ładnie opaliłam:p
 
nie no tak jak wczoraj miałam pierwszy raz a do tego gorąco było:(
jakoś się popłakałam z tego powodu:/
ale twarz sobie ładnie opaliłam:p
ja tak mam dosć często,ale wczoraj myśle,ze ten upał dał tez dobrze nam sie we znaki i dlatego tez sie popłakałam,az dzieci sie wystraszyły,a staram sie przy nich trzymać,ale nie wszystko da sie ukryć
 
Ja taki upałajak był wczoraj tzn. ciepło tylko lekki wiatr i super powietrze -dobrze znoszę ,ale za to taka pogodę jak dziś tzn. raz słońce raz deszcz a do tego ta duchota ,no po prosztu odpadam jak pijana jestem:rofl2:
 
Ja taki upałajak był wczoraj tzn. ciepło tylko lekki wiatr i super powietrze -dobrze znoszę ,ale za to taka pogodę jak dziś tzn. raz słońce raz deszcz a do tego ta duchota ,no po prosztu odpadam jak pijana jestem:rofl2:
moj sie bal ze wczoraj mu zemdleje:sorry:
nie znosze dobrze takiej pogody:no:
a dzis francja elegancja dla mnie:-D
 
reklama
Do góry