reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
a ja poszłam core zaprowadzic i do miasta na zakupy juz nie doszłam:-( trudno,pójde jutro
ale spotkałam sie z kolezanką,która ma termin na lipiec i miała mieć córeczke,a tu sie okazało teraz na usg,ze na 90% bedzie miała synka,normalnie obie byłyśmy w szoku,nie moga sie jakos przestawic ,ale napewno sie przestawią jeszcze maja czas
Iwonka jakoś mi się na usg nie spieszy chyba trochę właśnie z takich powodów stracha mam:baffled::baffled::dry:
 
no,weszłam tylko po 70 schodach zeby ja tam zostawic i myślałam,ze juz nie wróce,kość łonowa mam wrazenie ze mi sie rusza,taki ból przy kazdym kroku
ale dzisiaj siedze w domku juz,nigdzie sie nie wybieram i na razie jest lepiej
U mnie jak teraz siedzę w domku i się kuruje nawet jest dobrze, chociaż po badaniu cała spoina łonowa mnie boli ;/, a jak mam jeszcze iść siku to mam dość, ale współczuje ci bólu to kroku nie idzie zrobić ;/
 
Iwonka jakoś mi się na usg nie spieszy chyba trochę właśnie z takich powodów stracha mam:baffled::baffled::dry:
a ja chce iść jeszcze raz tym bardziej,ze moja nie ma ,a ja miałam robione dośc wczesnie bo w 20 mtygodniu i wszystkiego zmierzyc sie nie dało,wiec jak mi sie uda to sie wybiore u mnie i tak nie duży koszt bo 40zł tylko
 
U mnie jak teraz siedzę w domku i się kuruje nawet jest dobrze, chociaż po badaniu cała spoina łonowa mnie boli ;/, a jak mam jeszcze iść siku to mam dość, ale współczuje ci bólu to kroku nie idzie zrobić ;/
dokładnie
a teraz zrobie sobie kawke i kisiel,choc pewno go nie zjem,jem na siłe bo na nic nie mam ochoty,nic mi nie wchodzi,normalnie jakas tragedia
 
reklama
a u mnie wrecz przeciwnie - apetyt mam jak cholera!
wiec juz probuje dietetycznie i lekko: gotowany kalafior, mloda kapustka leciutka... zeby tych kalorii zbyt duzo nie pochlaniac, bo kolejne kg mi wpadna... ech....

a i dowiedzialam sie dzisiaj, ze w czerwcu, najpozniej w lipcu zamyka sie oddzial firmy w ktorym pracuje. Jeszcze tylko tego mi do szczescia brakowalo....:no:
 
Do góry