reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
witam wszystkich :-)

ja od rana mialam mnostwo spraw do zalatwienia, i dopiero przed godzinka dotarlam do domku. No i padam na twarz :baffled:

Ale, ale! W koncu udalo mi sie kupic biale lniane spodnie z H&Mu na lato!!! :rofl2::rofl2::rofl2: a najbardziej to cena mi sie podoba hihi :-D całe 25 złociszy :szok::-p
i do tego tunike za 15zł :-D w lumpku oczywiscie ;-)

teraz ide troche polezec, bo mi krzyz siada. Poczytam troszke i poczekam na Mezuline, potem skoczymy na obiados na miasto ;-)
jak to dobrze, ze nie musze sterczec przy garach uff :)
 
Deli, kuruj sie, kuruj bidulko ;-)
ja z glupiego kataru przez ponad 2 tyg nie moglam sie wykaraskac :wściekła/y: myslalam, ze oszaleje :wściekła/y:

a, i zauwazylam, ze od jakiegos tygodnia nie ma dnia, zebym nie umierala na wieczorny bol glowy... A jak w ciagu dnia jest wietrznie, to wieczorem juz w ogole mam ochote ja sobie odrabac :no:
 
Hej Jakubka jak się czujesz?

no hej hej Malinka ;-)
A dziekuje, czuje sie dobrze :0 dalej na Cordafenie i Lutenie jade, ale jest lepiej, i nie leze juz tak duzo :)

A co do moich dziesiejszych zakupow, to sama w szoku jestem hihi. na tym etapie ciazy, nie kupilabym juz tak drogich fatalaszkow .. :dry: No ale Ty Malinka na weselicho idziesz, wiec byle czego zalozyc nie wypada :baffled:
Moze uda Ci sie jeszcze znalezc cos fajnego/niedrogiego? masz jakiegos lumpka w okolicy? bo powiem Ci, ze u mnie np. jest multum naprawde fajnych, markowych rzeczy za grosze :)
 
no to szukaj malinka, moze akurat Ci sie poszczesci ;)

no a tak poza tym, to u ciebie tez juz duzo lepiej, nie? ;-)
nie musisz plackiem lezec, a to najwazniejsze :-)

dobra, mykam ksiazke poczytac, i polezec przy okazji ;-)
 
reklama
Do góry