reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
U nas nie padalo juz dobrych kilka dni,maz mowi ze jak na Wojciecha pogodnie tak 4 tygodnie...no i susze bedziemy mieli....ziola nam nie poschodza i z czego to bedziemy zyc....ja na wychowawczy jak pojde to bezplatny ,bo pole mamy no i nie nalezy mi sie...wrrr.....
A tu jeszcze splacac z mieszkanie brata meza mamy.....no i nie wiem jak to bedzie.....
 
No ale koniec juz tego uzalania,sloneczko tez potrzebne...moze nie bedzie tak zle.....:-)
Ja niestety musze sie juz pozegnac,lece cos upitrasic na jutro,bo rano znow do pracy....
Wiec milego dnie zycze wszystkim:-D
Nie wiem kiedy znow znajde chwilke,zeby zajrzec ....:sorry::sorry::sorry:
 
ale jestem wkurzona:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
od kolezanki maz przyszedl pijany i zaczal ja straszyc ze ja wyrzui:wściekła/y:
a ja nie wytrzymalam i sie na niego wydarlam:wściekła/y:
on poszedl z placzem... bo obca osoba prawde powiedziala:angry:
a potem nowu jakies ale do mnie to ja drugi raz na niego:wściekła/y::wściekła/y:
i zje**l mi caly humor:angry:
 
reklama
Do góry