reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

czesc dziewczyny!
ja dzis od wczesnego ranka na nogach ale duzo spraw do zalatwienia mialam... dopiero wrocilam do domu, ale glodna jestem bardzo, wiec tylko nadrabiam zaleglosci w czytaniu i jem cos ;-)

kupilam dzis truskawki, po 7zl za kg, chyba hiszpanskie, nie moge sie doczekac polskich. Ale te tez sa w miare slodkie, tylko, ze pewnie do jutra to sie popsuja... o ile dam im taka szanse ;-)

no i znowu nowalijki - jeszcze raz bedzie chlodnik!!!! mniam! ale to juz jutro, dzis potrzebuje jakis konkret .

Uciekam cos zjesc...
smacznego

ja ide skończyc ciasto robic
 
reklama
Czesc dziewczyny!!!
Znow mnie dlugo nie bylo,ale jakos nie mialam czasu zeby wlaczyc kompa.....
Duzo szycia mialam,no i obowiazkow domowych,wiecie na wsi na wiosne jest zawsze duzo roboty....zasiac warzywka(jeszcze nie wszystkie),ziolka na polu(co prawda ja tego nie robilam tylko maz)....
A tak po zatym to u mnie wszystko w porzadku,dzidzia rosnie i sie wierci,dalej nie wiem kto w brzuszku mieszka....
A u was mam nadzieje ze tez wszystko w porzasiu,musze poczytac zaleglosci....a jest tego sporo:szok:,moze chociaz czesc mi sie uda....:eek:
 
Tez wcinam nowalijki,wiem ze pewnie nie za zdrowe...ale coz poradzic jak mi sie chce...hi,hi....a zanim moje urosna w ogrodku to mi jezyk do tylka ucieknie....:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry